Italeri mirage 2000 N 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima evo jedna friska maketa od mene,dakle miraz 2000 N verzije,sto znaci da je sposoban da nosi nuklearno oruzije.Tj.krstarecu raketu.Trebalo je ispraviti dosta na maketi i dodati.Tu je posluzio hellerov miraz od koga uzeo raketu i nosac,dopunske rezervoare i bolji izduv i rakete vv matra.Kokpit skrec i dodao preradjena sedista mb mk10.N verzija nema topove te su isti zagitovani i nema ih.Izduv je doradjen.Antenice sve ponovo uradjene i dodane.Izbacivaci mamaca isto.Probao sam za mene neke nove tehnike tipa urezivanje,dorezivanje,airbrush i potapanje u clear staklice.Boje humbrol 140 i 116 gore dole 127.Dekali mix iz kutije i hellerovi koji ruku na srce se bolje ponasaju od italerijevih oko kojih sam se namucio i nisu idealno legli.I pored gunze i humbrol hemije pa cak i nitro razredjivaca.Uzivo je bolji ali sad slike su takve.











Instagram-Peacockscaleworx

Sandman

Sasvim fino izgleda za airbrush prvenac!
Maske za kamuflažu si radio uz pomoć blutaka?


milan78

Da da blue tack patafix.Hvala vam!Sledece bilek mig 21 um.
Instagram-Peacockscaleworx

Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

zobo


Tomcat

Lep Mirage, posebno kad se ima u vidu da je prva koju si radio sa AB, samo napred
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Lepo i nešto drugačije na kutku. Slažem se sa komentarima.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

zolle

Milance, sto bi rekli mi juznjaci, icepio si ga !!!!!!!
Dokon mozak, djavolja igracka !

AcaDinic

Браво.
То је једино сто могу да кажем.
:cheers

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

Laufer72

B  R  A  V  O   Milanče!

viper


djos & filip

Jedan od mojih omiljenih modernih aviona, jos kad je ovako dobro odradjen....pravo zadovoljstvo.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

capritim

Bilo je zadovoljstvo analizirati ga u rukama. Potvrdjujem da je još bolji uživo ! Bravo Milanče !