1:72 zvezda mig-31

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

e sada nesto drugacije jedan eliki grdi rus Smile maketa ima preduboke panele ali se oko tome ne umaram jer necu da se takmicim sa ovaj rus.maketa sam radio pre puno godina i nije mi se svidjao izgled i resio sam malo da je sredim sada kad mam airbrush.u kokpitu sam uradio mali scratchbuilding instrumenta ekrani i slicno,planiram da ubacim resinski k-36 sedista koji su vec gotovi ali crkli su mi baterije na aparata pa to cu da postiram sutra.





Kerber

Dragane bre, placaju li te po uchinku....?  0:)
Salim se, zaredio si na 7 dana po komad.... (kad bi tako i devojke menjao, gde bi ti bio kraj  ;D >:D)....

A sad ozbiljno...dobro je kad vidim da neko brzo i OK radi, zato, samo napred !
Udatuj redovno, nemo' da si lenj ko ja.

Pozz

PS. Neko ce nocaske, pred jutro da se raduje i jednom komadu G-4 ako se ne varam, a i nesto zuto, okruglo, japansko, lepljivo, bogami... 8)

dragan_mig31

samo sto sam ga ofarbao i nisam mogao da izdrzim da ne okacim slike :)




Kerber

O'ma se vidi airbrush, pa peshading leeeepo izasao..
Bravo, nastavi sa radovima !

Vizant

Lepo Dragane ja sam danas uzeo revell mig 31 mislim da je isti taj zvezdin kad cu da ga pocnem neam pojma slabo mi se radi kad je lepo vreme, samo navlacim makete za zimu ko krtica i zavrsavam jednog su-47 vec meseca dana cim ilakiram postiram slike :)

dragan_mig31

Quote from: Vizant on 02-08-2007, 14:11:58
Lepo Dragane ja sam danas uzeo revell mig 31 mislim da je isti taj zvezdin kad cu da ga pocnem neam pojma slabo mi se radi kad je lepo vreme, samo navlacim makete za zimu ko krtica i zavrsavam jednog su-47 vec meseca dana cim ilakiram postiram slike :)


ja u zimu nemam gde da farbam jer sada farbam na terasu a u zimu ubice me majka ako pokusam da farbam u sobi :)

Kerber

Quote from: Vizant on 02-08-2007, 14:11:58
Lepo Dragane ja sam danas uzeo revell mig 31 mislim da je isti taj zvezdin kad cu da ga pocnem neam pojma slabo mi se radi kad je lepo vreme, samo navlacim makete za zimu ko krtica i zavrsavam jednog su-47 vec meseca dana cim ilakiram postiram slike :)



a onaj Mig 27?   ;D
ajde bre Miki, davaj slike da mecemo u galeriju...

Vizant

Mig 27 je goooootov poodavno slikao i nisu mi se dopale slike previse su mracne inace nije ispao los, ovaj su-47 samo da stavim antene i mat lak znaci 99 % je gotov! Ma nikako da napravim situaciju za slikanje tj da nabavim dve iste lampe jer na severu Evrope ima malo sunca da bi se slikalo napolju uglavnom je oblacno.
Malo me zezao i airbrush tj pukla mi zadnja ona malecna dizna al sam je nalepio super lepkom i sad radi :), ionako jwe to prvi budget brush kupicu bolji .

ugovorac

Makedonac,kako se uklapaju delovi.Jesi li imao nekih problema.Jesi li eksperimentisao sa dekalima.To mi je jedan od mogucih sledecih.

dragan_mig31

#9
Quote from: ugovorac on 02-08-2007, 21:51:18
Makedonac,kako se uklapaju delovi.Jesi li imao nekih problema.Jesi li eksperimentisao sa dekalima.To mi je jedan od mogucih sledecih.


pa delovi se uklapaju ok jedini veci problem je kod zadnji dio kod motora i napred gde se dve polovine prednice sklapaju horizontalno ali nista slozeno maketa je milina za raditi :)

i evo mali korak napred



Dada

Ooo, Draganche-Makedonche, ti ga bas fircas sa tim maketama...

Taj '31 bas lepo ispade... samo ta pito cevka u korenu radoma... je treba da bude tako povijena ili ???

Sada kada gledam ovo, pozelim da se vratim na moje migove i suhojeve... koji su mi bili glavna preokupacija dok nisam uhvatio da deljam klipnjake 8) 8) 8)

Svaka cast, pozz

dragan_mig31

pa zeznuo sam pitocev i polomio ga nakon slikanje ali sredio sam ga i nije tako navalena vise :)

dragan_mig31

#12
evo danas sam ga doveo u ovakav status :)




Sandman

Quote from: dragan_mig31 on 04-08-2007, 14:55:24
evo danas sam ga doveo u ovakav status :)

status mu je strava!

stvarno si ga odlichno omalao - mozda si linije panela mogao za nijansu svetlijom bojom da istaknesh ali odlichno izgleda! onaj preshading mu je bash dao dobar shmek! ;)

airbamby

Svaka cast lepo je ispao...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj