Suri trofejni soko JRV-a

Previous topic - Next topic

Goran A.

Kad smo vec kod LH dekala, sustina ne lezi u kvalitetu (za koji mislim da je ukupno dovoljno prihvatljiv) vec u ponudi koja je pokrila gotovo sve.

Da nije entuzijazma te vrste, jos uvek bi se seckale RAF-ove rondele i sovjetske petokrake, o kasnijim periodima da i ne govorim.   

#16
Ali ipak kao maketar...
Dosada sam imao prilike da koristim kvalitetnije dekale, pa i od LH u nekim drugim setovima. Svakako je bolje imati nešto nego ništa.
Ali ako se na uputstvu prikazuju 3 aviona, onda po mom mišljenju treba da budu i rondele za sve tri.

Goran A.

Naravno, sve je podlozno komentarima s razlogom ili bez. Sustina koju sam hteo da naglasim je pobegla mnogima, kritika ima ali ne bi nedostajala i po koja rec zahvalnosti.

Da ponovim, ovaj G2 je jedna od najuspelijih maketa ovde a bez suvisne maketarske slikarske filozofije pa neka bude i sa "losim" dekalima. To je veoma tesko postici. Nekima nije ni sa pedigriranim japanskim modelima, svom silom aftermarketa i fensi hemije.

Ko zna, zna.

Ja sam veoma zahvalan da postoji LH. Neki setovi su prosto nezamislivi drugde (kao npr. Air Ploesti).
Moja zamerka je uglavnom fifti-fifti; nešto zbog samih dekala koji su često iz 2 dela (recimo zvezde) i kada se jednom zgužva nosivi više ništa ne pomaže, a drugo su instrukcije sa premalim slikama i jako šturom suštinom. Recimo stranac nema šanse da potrefi kako treba.

Hvala za maketu. Šteta da ne postoje referencije oko mogučih stensila, ako su ih naši Meseri uopšte nosili. Znam samo za taj žuti trokut gde se sipa gorivo, jer se vidi na nekim fotografijama.

Aleksandar

Sjajan rad, izgleda kao pravi.
Sve potrefljeno-taman!
Nisam zamišljao da Meseru može ovako dobro da "čučne" ova naša siva šema bojenja.

Moje iskustvo sa LH dekalima je više nego dobro. Bog da ih poživi, da ne moramo pored svega i dekale da budžimo i pravimo uz pomoć štapa i kanapa.
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!