1:72 R.V.Aircraft MiG-21 MF

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketu sam urado za relaksaciju.Uradio ga za 7 dana ravno.Direkt iz kutije sa jedini dodatak detalji na poklopac kabine i nisansku spravu.Nazalost i u ovu kutiju je pitocev bio fabricki polomljen pa sam napravio nov od igle.Dekali iz viskovi.Boje su gunze humbrol i revell.















Tomcat

Svidja mi se, sad si me bacio u dilemu da i ja mog ovako uradim, odlican je
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

miroljubmarjanovic

Prelep je. Potseća me na studentske dane... :super

Jovac

Dobar je. Sviđa mi se. Moraću da te ispratim sa nekim nesvrstanim Migom. Kakav je taj RV. Imam ga ali ga još nisam sklapao?

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Odlican.
ovo je jedna od lepsih sema farbanja ovih kamuflaznih migova. Boje mi se stvarno svidjaju.
Pito cev je uzgred odlicno ispala!

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Зоран 1962

Kao i uvek dobar.Interesantna šema. :bravo

MiG-21! Najbrojniji avion na ovom forumu :)

Maketa je odlična. Jedino bi pitao jesi li šmirglao nosni deo trupa od. rub usisnika? Sve te RV makete mi u tom delu izgledaju nekako oblo od. imaju izraženu krivinu.

dragan_mig31

Hvala vam.


@Jovac

Nije uopste losa maketa.Ako zanemarimo prednji deo makete onda ostatak je skroz ok.Ima malo zezancije tu i tamo se ne sklapa bas naj naj.Najveci problem je ugraditi izduv,kokopit(resin) i to je to.Ostalo se sklapa sasvim ok ako se uzmi u obzir da je ovo short run.

@JŽ

Nisam nista smirglao u prednjem delu.Samo sam namontirao prsten i sredo spoj.Nisam imao vremena ni volje da to pokusam da koregiram.

flanker

E dobro si ga naoružao, a te pustinjske šeme su mi oduvek bile najzanimljivije.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Goran A.

Taj nivo povrsinskih detalja je odlican za one koji vole da prljaju, sve sto terba je tu. Jedino sto je malo skupa kad vec trazi intervenciju na nosu. Steta je sto su zabrljacili.

dragan_mig31

Hvala vam.

@AG02 definitivno preskupa ako se uzme u obzir ovaj karikatura od predni deo.Jam islim da je korekcija nemoguca ili bar neisplatljiva.

FLY BY WIRE

Dragane mnogoooooo ubav mnogoooo :cheers

Atilax

Ovaj nos je kriminalan...  :headbang
To je verovatno greska na samoj maketi, eduard u 48 koji upravo uzivo gledam je sjajan, bolje njega da ueadis.  :cheers

M@rio

Dragane,
Odličan ti je i ovaj MiG-onja!!! :pilot
Možda je preskupa maketa ali ja mislim da trenutno bolje nema u 1/72 razmeri. Željno isčekujem Eduard-ov u ovoj razmeri!?
Veliki pozdrav!!! :caooo
M@rio