Italeri Wessex UH.5 1 48 RAF

Previous topic - Next topic

pavlepav

Quote from: YU-DFY on 14-02-2017, 09:36:56
Jako lepo i pedantno. Kako si radio sencenje panela? Jel pre-shading ili post-shading?
fala! :) pre-shading, malo je jaci, ali vezba se, pokusacu drugaciji fazon sledeci put...  ;D


matilda

Na stranu sto je gadan ko lopov , maketa je uradjena izuzetno lepo.
Lepo je videti kada neko uzme maketu, ma kakva da je, potrudi se i onda rezultat ne izostaje.
Sve pohvale pavle, jako jako lepo uradjena maketa ove karikature od helikoptera.
Izvini, ja sad naruzi , ali meni je ovo nesto najruznije sto sam video u zadje vreme.
Nosata grdobina, debeli stakor, nilski konj u baletankama... nemam reci kako je gadan...
Sencenje je ispalo ok po mom misljenju, boje su relativno tamne pa ne bode oci.
Jedina zamerka ide na "no push" silvering.

Stevan

pavlepav

Quote from: gille on 16-02-2017, 21:50:51
Bravo, evo i Italeri odao priznanje ;)
https://twitter.com/ItaleriModelKit/status/832121966400327680
Aham, ja sam im posalo na fejsbuk stranu, pa su objavili...  :mjetal
takodje su ga sherovali na FB stranici "Scale Aircraft Modelling" casopisa, sto mi je veeeelika cast....  :o :o

pavlepav

Quote from: matilda on 16-02-2017, 22:53:36
Na stranu sto je gadan ko lopov , maketa je uradjena izuzetno lepo.
Lepo je videti kada neko uzme maketu, ma kakva da je, potrudi se i onda rezultat ne izostaje.
Sve pohvale pavle, jako jako lepo uradjena maketa ove karikature od helikoptera.
Izvini, ja sad naruzi , ali meni je ovo nesto najruznije sto sam video u zadje vreme.
Nosata grdobina, debeli stakor, nilski konj u baletankama... nemam reci kako je gadan...
Sencenje je ispalo ok po mom misljenju, boje su relativno tamne pa ne bode oci.
Jedina zamerka ide na "no push" silvering.
Stevan
ahahahaaha al me nasmeja  :super  :hahaha
jeste gadan, i meni je bio kad sam ga prvi put video, no posle sam ga tolko zavoleo da sam 7 vec napravio u 72ci, pa eto i konachne rapsodije u 48ci  ;D
(btw silveringa ima na par dekala jer sam koristio pronto, nikad vise...)