MiG-29 RS 18108 1:72

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

Dobro poznata italerijeva maketa!Frabana miksanjem Humbrol boja!Nos i instrument tabla su iz viska od trumpetera!Sjediste rezinsko uz moju doradu!Komplet kokpit preuredjen i doradjen u samogradnji.Preurezivanje panela, rivetiranje itd. LH rondele i brojevi nisu valjali jer se nisu vidjeli kad sam ih postavio,pa sam morao stampati nove na dekal papiru!Uglavnom to je to sto sam ja izvukao iz starog italerija ;)













Tomcat

Moze se reci da si, bar po mom misljenju, izvukao maksimmum iz Italerija! Po mom misljenju jedna od 2-3 najbolje Italeri 29ke koje sam video, bravo jos jednom!
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Nemsy_29

Kolega Tomket je napisao isto sto i ja mislim, svaka cast!

milan78

Alal vera.Sto je Dragan za 21 ti si Zeljko za 29ku!!!Uzimam mustru za moj italeri koji valja poceti. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

M@rio

Prelepa 29-ka, svaka čast!!! Po mom mišljenju jedna od najlepše urađenih maketa 29-ke u ovoj razmeri i od ovog proizvođača (mislim na Italeri)!
Još jednom, svaka čast!!! :pilot
M@rio


matilda

Svaka ti cast.
Jako jako lepo uradjena 29ka.
Boje si usencio bas kako treba.
Pridruzicu se komentaru da je ovo jedna od lepsih italeri maketa, mislim kako je uradjena.
Super je, cak i samo dve r 60, skroz autenticno.

Stevan

Goran A.

Jos je upotrebljiv taj Italeri. Lepo izvedena maketa - detaljno i lepo obojena.