Messerschmitt Bf 110C, Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

Profa

Moje viđenje famozne naše stodesetke - u nedostatku fotki rukovodio sam se zdravim razumom i pretpostavkama ;), što'no rekao moj drug Mario majkama svakog zajeba  0:)



Sve u svemu, po meni nije bilo vremena da ga kompletno preboje u našu kamuflažu (6 dana - tri boje) => iskorišćenje onog što je na lageru DFA => RLM 02 i 65 preko nemačkih oznaka + naše oznake (a i to je upitno). Jedino što smatram greškom sa svoje strane je što nisam odradio žutu za balkansku kampanju...
Standardno - ništa prerezivanje, Eduardov eceraj, mesingana cev i spru za pitoovu cev, boje Humbrol 65/240/30, oznake LH!...

Bogu fala što sam Lala! :)

Warhawk

Quote from: Profa on 27-02-2017, 07:49:40
Sve u svemu, po meni nije bilo vremena da ga kompletno preboje u našu kamuflažu (6 dana - tri boje)

Ajde i da ga preboje, ali da LOCIRAJU u arhivi šablon od Do-17 i da se drndaju da boje po njemu (kao što ga većina ilustracija predstavlja), to je tek "What-if-if" momenat.
Ni većina Kraljevačkih Do-17 nisu poštovali taj šablon; tako da, ako i razmotrimo mogućnost da je 110 komplet prebojen, to bi bio potpuni freestyle
Kao Fizir Nebojša npr
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Nemsy_29

Cek nisam pazio na casu, jel moze malo istorije o nasem 110?  ???

milan78

Nekoliko dana pre 6.aprila sleteo je greskom na Kv.aerodrom bf110 koji je bio u izvidjackoj misiji.Nasi prefarbali i eto odakle taj komad kod nas.
Dobar messer dvomotorac gosn.Profo. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

airbamby

http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Goran A.

Ako su oznake prefarbane onda su i zute povrsine verovatno prosle na isti nacin. Mislim da je bolje bez njih.