1:72 Heller Mirage 5D

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Jedan brzinski rad za svoju dusu i policu.Prerezao ga komplet.Dodao nitne tu i tamo.Nos je kompletno preradjen.Ubaceni su resinsko sediste na kome sam odradio nove pojase i rucke za izbacivanje i resinska instrument tabla.Doradio sam kutije trapa i napravio novi pitocev i antene.Dekali iz viskovi.
















Tomcat

Odlican je, skroz interesantan :super
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Ovo je tvoj najbolji rad u zadnje vreme.Zaista dobar miraz.Cestitam. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx


Jovac


Malo se dvoumim oko tog urezivanja panela na starijim maketama. Ovde mi se čini malko preduboko.
Sledeči put pusti ispupčenja na miru, a na spojevima polutki, gde se neminovno šmirglaju i gube, čak bi ih i povratio sa razvučenom plastikom.
A onda bi udario lagani drybrush sa mekom četkom, tek toliko, da se ispipčene linije malko potamne i istaknu.

Nemsy_29


dragan_mig31

Quote from: JŽ on 01-03-2017, 12:01:39
Malo se dvoumim oko tog urezivanja panela na starijim maketama. Ovde mi se čini malko preduboko.
Sledeči put pusti ispupčenja na miru, a na spojevima polutki, gde se neminovno šmirglaju i gube, čak bi ih i povratio sa razvučenom plastikom.
A onda bi udario lagani drybrush sa mekom četkom, tek toliko, da se ispipčene linije malko potamne i istaknu.

Ma kakvi.Znas ti kako je los rasklop?Pa trebao bi da razvucem panelizaciju na kompletnu maketu ponovo.

Goran A.

Na trupu se sve izgubi posle gitovanja i smirglanja. Ili graviranje skroz ili iscrtavanje, nema mnogo izbora. Pretpostavljam da je na blazem svetlu manji kontrast pa se tim i panelizacija manje istice.


Зоран 1962


djos & filip

Lepo i atraktivno. Bas mi se svidjaju ovi libijci.....

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......