Ya-12 Soviet Artillery Tractor - MiniArt 1/35

Previous topic - Next topic

Pegi

Kao sto i naziv kaze , projekat u radu. Traktori su u trendu , pa reko ajd da budem u trendu. Maketa je klasican primer jeftinih novokomponovanih firmi.Cenu dizu u nebesa zahvaljujuci gomili nepotrbnih delova na koju rasclane maketu. Plastika je manje vise nekvalitetna a uklopivost je savrsena i ne trpi greske.Kao bilo da bilo ja sam evo to priveo kraju. Boje su po revellu koje je prizvodjac dao. Nekoliko fotki iz faza i pred faza.






Pegi




Pegi


gasha

Svaka čast, lepo odrađeno. Jedna od retko viđanih a vrlo zanimljivih maketa. Ako smem da zapazim, nedostaje da malo naprašnjaviš točkove i samo vozilo (blatobrane). Ništa preterano.


Nego koja je ta zivozelena boja? Tractor green?

Pegi


guster

Sjajno odradjeno.
Samo i mene malo zbunjuje ta sveza trava kojom je obojen  ;D

medico

lep rad i zanimljicva maketa .... trenutno radim M60 od Triglava i vidim koliko je sličnosti sa tim ruskim dizajnom podvoza .
boja je totalno  :o mada je sad vec dobrano dockan za neke filtere da se udbaži nijansa

Pegi

Hvala na komentarima.Boja je u startu potamnjena, vecim delom je i foto svetlo"krivo" za ovaj zelena trava efekat.U stvarnosti deluje dosta prigusenije.

rodeo

Zato je boja pokretne kuhinje nekako bas kako treba, samo ima francuske natpise na ruskoj tehnici ali teoretski nije ni to nemoguce.  :cheers
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Pegi

Nema revolucije bez francuskog konjaka!

Lykos