8.8cm Flak36 auf Pz.Kpfw.IV Ausf.H. Dragon 1/35

Previous topic - Next topic

Pegi

Dok sam u fazonu Panzer 4 da uradim jos nesto na tu temu.Stice se utisak da je ovo uradjeno izuzetno brzo od strane Dragona i ne preterano kvalitetno. Usudicu se da neke fzae rada uporedim sa Skifom. Na kraju ipak lepo izgleda. Nestalo mi je boja ,  pa ce farbanje pasti posle Mosona. Ono sto je ineteresantno , to je da kada se maketa uradi i privede kraju kao sto je na slici , na ramovima ostaje vise delova nego sto je potroseno za maketu da bi se sastavila.Nista se od toga ne moze konkretno iskoristiti u smislu da se napravi jos jedno celo nesto.Samo kao rezervni delovi.






medico

Dragon u svom punom sjaju , impresivno. Gledam , pokušavam da nađem Skifovske delove  :lol

Pegi

H a, ha , znaci uspesno sam ispeglao ili dobro uslikoa. Ploca na kojoj stoji flak je i kraca i sira i uza, a bogami i kriva i nikako se ne uklapa  u taj prostor. Treba seci i uklapati i jos ne znam kako cu sakriti zazore, Otvor prema motoru je takodje uradjen odokativno pa treba seci i gitovati.To je to sto cini ovu maketu i mogli  su bar to da urade kako treba.Ovo ostalo je manje vise dobro.

dragan_mig31

Uh maketa izgleda jako lepo.Jedva ceakm da vidim farbanje.

nesha

Maketa izgleda mnogo ubavo.
Al sto volem te primerke iz "field workshop-a" sto su napravljeni u par ptimeraka... (s' tim stvarima me je pokojni Gregori stalno smarao...)  Ne znaju bre sta vise da  izbace...
Samo teraj, prati sa paznjom  :super