Mirage F.1EH "Marokanac"

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

Special Hobby Mirage F.1EH Royal Moroccan Air Force!Simpaticna maketa za rad,meni licno veoma lepog i simpaticnog aviona!Nekih sitnih dorada je bilo ali nista pretjerano.Jedina zamjerka je na nesto deblje dekale ali sve u svemu ok kalup i toplo preporucujem!











Tomcat

Lepo, kao i obicno od tebe :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Gojko91


milan78

Odlican!Koju si koristio boju za oker?
Instagram-Peacockscaleworx

FLY BY WIRE

Hvala puno svima!

Milane koristio sam miks revell boja! RV89+RV12+RV34 (Omjer istim redom 8+1+1)

Oklop123


dragan_mig31

Prelep je.Sledeci put uzmi neku kvalitetniju metalic farbu kad budes radio izduve.Na ovu se bas vidi granulat.

Зоран 1962

Odličan.Paneli su baš lepo ispali. :super

relja

Lepo urađena maketa i interesantna šema (boje podsećaju na trobojnu kamuflažu VVKJ).
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

AcaDinic


flanker

Lepo uradjeno. Šta je to crveno na krilima, deluje kao GBU-12 bez vrha??
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

FLY BY WIRE

Pre svega hvala puno svima!!! :cheers

@Dragane nije losa metalik boja,mozda samo los dry brash preko tamne podloge :D
@ flanker u sustini u kutiji dodje gbu-12 ali sam je ja preperavio na onu koju stvarno Marokanci nose a zove se AASM a vodio sam se ovom slikom naoruzanog Marokanca  ;)

flanker

Ahaaa, gledao preko mobilnog pa nisam video lepo. Dobar pokušaj, malo još oko repa i samog vrha manje izmene, ali sasvim dobro izgleda.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dragan_mig31

@Zeljko druze ako me postujes uzmi tamiya chrome silver enamel ili gunze C08 silver :D neces morati da radis drybrush i slicne improvizacije.

djos & filip

Odlican miraz.
Kamuflaza i oznake su mu legli perfektno.
Poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......