TF-104G Starfighter, Hellenic Air Force, Revell 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Još jedna restauracija, nadam se poslednja u ovoj godini. Maketa je Revell TF-104G, koji je prethodno bio u nemačkoj jubilarnoj semi. Maketa je dosta fina I lepa, iako lično nisam ljubitelj ovog aviona. Boje su Gunze, a dekali su odlični Icarus Productions za grčke F-104. U maketu sam stavio I rezinska sedišta pri čemu moram da napomenem da mi je jedno sedište poklonio kolega Adrijano I da mu  ovom prilikom zahvalim. Na žalost, nisam pronašao fotografiju fotografiju pravog aviona čiju maketu sam radio...

















Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Gojko91


milan78

Lepa maketa uspesna transformacija.Ja ga inace bas volim.
Instagram-Peacockscaleworx


flanker

U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Jovac


miroljubmarjanovic


gasha

odličan, svaka čast  :super  probaj kada slikaš ispred blica da staviš parče bele plastike ili kartona, da razbaca svetlost kako nebi imao senke.

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

djos & filip

Jedan od mojih omiljenih aviona, odlicno si ga skockao.
Iskreno uvek su mi se vise svidjale ove kamuflazne verzije nego NMF

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Tomcat

Quote from: djos & filip on 29-05-2017, 08:54:23
Jedan od mojih omiljenih aviona, odlicno si ga skockao.
Iskreno uvek su mi se vise svidjale ove kamuflazne verzije nego NMF

Pozdrav

Potpuno se slazem, a posebno jer mi je SEA sema svakako jedna od najlepsih kamuflaza
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...