Focke Wulf Fw 190A8/R (Tamiya 1/48)

Previous topic - Next topic

Lubenica

Dobar dan,
Bas mi je drago sto mi se pruzava prilika da sa vama nesto od mohih radova podelim. Zovem se Anis, polu marokanac, polu jugovic/srbin, zivim u Parizu i bavim se sa maketarsvom od malih nogu, ali samo sam poceo krajem 90ih godina da nesto zavrsavam i farbam. Unapred se izvinjavam ako mi je srbski malo " cudan", bar eventualono, ako dodjemo direktno o maketama da razgovaramo jer nemam (jos) dobro znanje spesificne terminologije.
U svakom slucaju, evo jedan model zavresen krajem 2015 godine i farban sa Gunze/Tamiya farbama...
8)

Tomcat

#1
Dobro nam dosao! Sto se tice makete, meni se svidja, bas je dobar.  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Oruzar

Svaka cast kolega, primetio sam tvoj rad i konkretno bas ovu maketu na Hyperscale forumu. Fenomenalno radis!

Pedja

Dobro došao, mislim da nam se pridružio još jedan vrhunski maketar. Rad je odličan.

Warhawk

Videh ovaj prošle godine na Hyperscale forumu i ostade mi u sećanju.
Takodje super Fiat G.50 imaš u kolekciji  ;)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

AcaDinic

Rad je vrhunski. Bravo i dobro nam dosao.

Lykos

#6
Dobrodosao!

mos


Goran A.

Ovo je vec svetska klasa, smisleno isprljan i ofucan na strateskim mestima a da ne izlazi iz okvira realnog. Oseca se metal a to je stvarno tesko postici. Zaista redak forumski dragulj! 

medico

bravo, odličan rad .
vidim tu je i kompletan riveting na maketi , poklonjeno je dosta pažnje detaljima .

Lubenica

Hvala vam lepo na pozitivne komentare !!!
Rivetin, yes !!!


Process...














PELE

Ovo je fenomenalno, dobro nam došao i još puno radova okačio !  :cheers

Janjic

Svaka čast za rad i dobrodošo na forum :cheers
凸(¬‿¬)凸

hayabusa

Izuzetno impresivno, skidam kapu, sjajan Sturmbocke zaista.

Naravno, dobrodosao francuz! ;)
Белая aрмия - Чёрный барон

Jovac

Šta ti dečo radiš... Svaka čast, fenomenalno.