1:72 ACADEMY F-18F

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketa uradjena direktno iz kutije.Dodani jedino pojasi i hud u kabini.Maketa se sklapa bez upotrebe lepka.Odlicna maketa za pocetnike.Farbe gunze.














viper


Tomcat

Odlicno izgleda, imam samo onu jednu kritiku koju sam ti vec spomenuo... Ali, prosto ne volim ovaj avion. Da citiram jednog pilota "Tomcat by choice, Hornet by duty" ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Imas lepu seriju horneta.Ovaj je do sad najbolji.
Instagram-Peacockscaleworx

AcaDinic

Odlican posao. Nemam prigovora. Mene ceka ovaj.
:super

Jovac


zivorad


Janjic

凸(¬‿¬)凸

2851cz


flanker

Možda nije Tomcat, ali je Jolly Roger!!
Ja bih ga napucao bombama više, ipak oni najviše služe za širenje demokratije po bliskom istoku...
Kakav je u odnosu na Hasgawu ili Revella?
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dragan_mig31

Hvala vam.

@flanker

revell sam radio kao klinac neki F-18C.To je pozitiv i jako losa maketa.Hasegawu nisam nikad radio tako da neznam.ovaj F-18 se sklapa iz zaj******je a detalji su i vise nego odlicni.Ima brdo nitne,paneli su super urezani ni preduboki a ni preplitki.Bas kako treba.Trap naoruzanje izduvi i kabina su odradjeni bas kako treba.Uvek postoji prostor da se nesto doradi ili ugradi neki eceraj ili resin ali ako hoces maketu za policu onda ti to netreba.

Nemsy_29

Nekako se nikad necu navici na Jolly Roger F-18, nekako mi je to trademark Tomcata dok mi na Hornete low vis ide bolje :D

Svakako maketa je bruka ispala.

kapetan

Čime si polirao canopy?

relja

Ma fenomenalan.
Eto odgovora šta će da leti u "Top Gun 2"  :pilot
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Daj boze da to nikada ne snime. Lepa I uspela maketa ali to nikada ni blizu nece doci F-14. Secam se oboje na palubi JFKa.