MI-24V MAF 1:72 italeri

Previous topic - Next topic

BigBadWolf


dragan_mig31

evo otpoceo sam sa rad na mi-24,zasad samo sam malo scretchao kokpit,sutra cu da doradim jos kablovi dugmeta i zadnji kargo prostor ove opake masine :) za koji dan cu da uradim nisansku spravu na mesto pilota koje oa maketa ne predstavlja i moracu da uradim od nule....







dragan_mig31

evo danas sam se malo zezao sa rotor,malo sam popravio italerije rotor jer je bio totalno pogresan,sada izgleda bolje ali kako sam se namucio sa ovi hidraulicni creva zivci sam izgubio :DDD




dragan_mig31

evo kabinu uradio sam instrumenti i instalacija i prekidaci kao i kaisevi na sedista od trake za maskiranje,kargo prostor sam detaljisao ali se nazalost nista ne vidi :(





dragan_mig31

eo i rotor je uradjen :)sad cu i zadnji da uradim :)



drazen

Koje si boje koristio za rotor-pretpostavljam steel na ivicama, a koja je druga ???

dragan_mig31

Quote from: drazen on 07-09-2007, 10:41:07
Koje si boje koristio za rotor-pretpostavljam steel na ivicama, a koja je druga ???


olive drab za kraci rotora,ivice su light ghost gray a mehanizam je ofarban u steel :)

dragan_mig31

danas sam postavio krila i poceo na rad oko zadnji kokpit,treba da doradim HUD i jedan retrovizor i jedan ventilator ako to uopste uspem da uradim u 1:72,pa da provedem malo zice instalacije pred prednji kokpit i polako cu da ga pripremim za farbanje..



Gusha

A u koju ces semu da ga farbas?

djnik

Lepo izgleda! Kao sto je Gusha pitao nisi nam rekao u koju semu ces da ga farbas?

dragan_mig31

evo repni rotor,ostaje jos da ih oboje isprljam sa neki pastel.za kamuflazu nisam jos odlucio ali najveroatnije ce da bude od ovih koristeni u ratu znaci nema splinter na ovaj mi-24 :)



dragan_mig31

evo jos malo slika :) mali scratching oko prednji kokpit



dragan_mig31

jos malo da se doradi pa ce da bude spreman za farbanje,ostale su iff antene,ono kod repa(neznam kako se zove deo od tri sipke koj sprecuje ostecenja na repu pri teska sletanja) i slicne stvari i bice spreman za farbanje




dragan_mig31

evo i naoruzanje,bombe fab-500 trebaju malo nadogradivanja sto cu da uradim ovih dana



dragan_mig31

evo rotori sam isprljao kao sto su u realnost(danas sam bio na petroac i stvaro su prljaviji nego ovi moji :DD ) i postavio sam ic mamci i uradio limene stegace za njih od tamiya traku :)