MI-24V MAF 1:72 italeri

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo i stajanku,samo trebam jos nekako da izmislim kako da uradim travu i sve ce da bude ok :)



dragan_mig31

#31
eo pitocevi su gotovi i otpoceo sam sa maskiranje na canopyja i ostatak prozirne delove :)


p.s. maketa bice ofarbana u boje 202 :)



dragan_mig31

evo maketa pred farbanje,izmaskirana i uradjen malo cudan preshading  ::) naoruzanje je 80% gotovo jos da se malo isprlja,i uradio sam postolje stajanku ali jos mi trebaju okviri i to cu da sredim ovih dana kod lokalnu stolarsku radnju,i kako vam se svidja postolje?






dragan_mig31

evo hinda ofarban u pesok boju koje sam mesao od MM sand + MM dark green + Revell zuta + bewla plus neka tamno siva,sutra cu da uradim ostale segmente kamuflaze :)




razoxx

Donja strana cela do linije donje ulaza je boja neba....

Nikola

Quotep.s. maketa bice ofarbana u boje 202 Smiley

kako 202 da bude izabran, kad su izbori jasno i nedvsmisleno pokazali da je izgubio? ;)

dragan_mig31

evo ga 202 pocinje da lici na sebe :)






Dada

Lep posao radis, samo mi reci je pravi helis ima tako ostre prelaze na bojama ???

dragan_mig31

pa mislim da ima ali ne toliko ostri kao na maketu,ovo sam farbao cetkom jer imam single action ab i problem je u tome sto izgubio sam extrafine diznu


oddball

skroz je dobar, nista mu ne fali
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!



drazen

Dragane, da li bi mogao uslikati  samo bacac IC mamaca. Pravim takodje mi-24, ali nemam taj dio, pa da ga pokusam napraviti nekako.  ???
Ako ti nije problem posalji mi na e-mail, PM ili okaci ovde ;)
Hvala unaprijed :)
P.S. maketa ti je odlicna :D

dragan_mig31

Quote from: drazen on 11-10-2007, 13:09:44
Dragane, da li bi mogao uslikati  samo bacac IC mamaca. Pravim takodje mi-24, ali nemam taj dio, pa da ga pokusam napraviti nekako.  ???
Ako ti nije problem posalji mi na e-mail, PM ili okaci ovde ;)
Hvala unaprijed :)
P.S. maketa ti je odlicna :D


evo ti druze slike pa pokusaj da uradis bacac,ali oo je jako malo u 1:72 ali u 1:48 mogao bi da uradis bez ece poteskoce.ako ti treba jos nesto slobodno reci imam ja miljon fotke od mi-24,imam za 20 kompletne walkarrounde :D