Lavochkin La-5 FN KP (stari kalup) 1:72

Previous topic - Next topic

djos & filip

Pozdrav svima , posle duzeg vremena opet se zavrsava vise maketa u nizu....nemam vremena da se ljudski posvetim ovom hobiju :(

O maketi...nista necu reci posto je prisutna na trzistu bar nekih 30+ godina. Stari KP sa svim manama, malko doradjen, afternarket oznake, boje hataka, prljanje-sve sto je doslo pod ruku.
Nadam se da ce vam se svideti ovaj starac :)

Veliki pozdrav..i naravno par slika
















Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

guster

Matori sa svih svojih 16 delova izgleda odlicno  :super


Tomcat

Odlično izgleda, svaka čast. Ja sam naručio KP new tool, nadam se da cu ga sledece godine raditi. Još jednom bravo
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Janjic

凸(¬‿¬)凸

doktor

Харошаја работа!  A poznato je da bez starca nema udarca...

Miroslav Š.

Буђење тоталне носталгије! Одличан рад :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Dejan68

Da je Njegoš bio maketar,  verovatno bi ovako opisao tvoj rad:
" U rukama djoš&filip svaka maketa biće ubojito određena".  ;)
Čestitke!!!   :bravo :bravo

Зоран 1962


Goran A.

Super izgleda, još kad se uzme u obzir koliko KP ume da bude nezgodan, svaka završena maketa vredi kao dve.

Jovac

Vrhunski izgleda ova nostalgija.  :cheers :cheers :cheers

relja

Imam jednog istog ovakvog u šteku, sad makar znam da može od njega napravi dobra maketa  :)
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

aircobra

Preduhitrio si me...Samo sto nisam zavrsio svog,isto matorog kp-a...Lepo izgleda.Koje si boje koristio od gore?Mislim nijanse sive?Stavi mu sajle na antenu...

capritim

Odličan rad. U kojoj razmeri si razredjivao boje za braš i kojom diznom si prskao ?