Sirija, I deo- Zvezda MiG-29SMT 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Pozdrav svima. Kao sto naslov kaze, u pitanju je Zvezdina maketa MiG-29SMT, konkretno jedan od 2 aviona koja su od strane Rusije bila poslata u Siriju, gde su korisceni u borbama protiv terorista. Maketa je zasnovana na Zvezdinoj prethodnoj 29ki- 9.13, lepo se sastavlja a jedini nedostatak su vrlo plitki paneli koji se na ovoj upadljivoj ''grbi'' SMT verzije jedva I naziru. Posto je na fotografijama iz Sirije koje sam video avion bio naoruzan samo bombama, I ja sam na maketi postupio tako i stavio samo bombe. Boje su AKAN a dekali Begemot za MiG-29 SMT, uz Eduard zoom set I Linden Hill ojacanja na vertikalcima. Takodje posebnu zahvalnost dugujem kolegi @crvena petokraka koji mi je donirao novi motor za kompresor I spasao me u zadnjem momentu. Toliko za ovaj put


Pravi 23



Moj pokusaj















Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

Lep Migonja kolega, pa još otvoren canopy
Dokon mozak, djavolja igracka !

milan78

Lep rad bas!Gledajuci delove makete paneli su bolji na SMT nego na 9.13.Ako si primetio da kod izduva sa gornje strane nema reljef, to su potpuno izostavili, onaj deo sto se farba u silver a nalazi se na gornjoj polutki trupa.Ostalo je na maketi vrh.
Instagram-Peacockscaleworx

flanker

Dobar i aktuelan. Maketa je odlična, kao i sve Zvezdine u poslednje vreme. Jedino mi se čini da su oni izbacivači mamaca ispod vertikalaca preuski.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.


komoras

ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Janjic

凸(¬‿¬)凸

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Jovac

Velma lep rad. Mnogo mi se dopada. :cheers :cheers :cheers

viper