Zvezda 1/35 BTR-70

Previous topic - Next topic

shone

Za mene, još jedna lepa Zvezdina maketa, koju mogu da preporučim.



Bez mnogo priče, možete pronaći sadržaj kutije na Internetu, na kraju rezultat:











:caooo
1 : 35

Fredi

 :superSvidja mi se lepo odradjeno, moj je na pola puta ,samo sto sam ja ugradio metalnu cevku. Samo si trebao malo izbusiti cevi od ABG-a i KPVT dobio bi malo realisticniji izgled :cheers

spatz

Samo jedno pitanje jesu li prednji točkovi malo više uz gornji deo superstrukture?
Kakva su ti iskustva kod sastavljanja vešanja točkova?
Inače extra mu je čučnula bojai vedering svaka čast!

Marko M

Sviđa mi se konačni rezultat. Slažem se za cevku. Ima samo jedna sitnica koja mi baš bode oči, a to je antena. Najbolja zamena za ovu plastičnu "motku" je metalna žica od gitare. Zaista sitnica, a dodaće puno na uverljivosti.

shone

Quote from: Marko M on 08-03-2019, 08:19:00
Najbolja zamena za ovu plastičnu "motku" je metalna žica od gitare. Zaista sitnica, a dodaće puno na uverljivosti.
Ma znam, radio sam to puno puta, ali meni to uopšte nije toliko bitno i ovako mi je dobro. Maketa je u vitrini, sa 100+ drugih a ja sam odavno u sastavljanju nekih novih  :cheers

1 : 35

Bushmaster

Lepo i pedantno uradjeno. Svaka čast.
Mala sugestija: na žaluzinama ne sme da ima nikakav dodatni teret (pogotovo ne manjerke i točak), jer se iste podižu i spuštaju električnim putem (elektromotori su vrlo osetljivi i lako pregore). To se odnosi i na BRDM-2 i na BTR-60 i BTR-80.