La-5FN, Kovozavody Prostejov, 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Uzasna maketa. Prevario me natpis "new tool" i lepa kutija pa sam kupio ovo zlo. Pocev od (meni) nejasne sastavnice do loseg uklapanja delova. U svakom slucaju drago mi je da je ova epizoda iza mene. Boje su Akan a dekali iz kutije









Posto su boje na ovim sliama ispale previse tamne, evo jedna slika od pre dan ili dva na kojoj su nijanse bolje ispale tj nisu tamne  kao na ostalim slikama


Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Jovac

Za ovaj avion je vrederlo muka. Dobar je. :cheers :cheers :cheers

Ljudi, manite se sićušnog krša. Ne vredi ni para, ni truda.

djos & filip

Ne znam da li je stvar nostalgije ili cega vec....
ali da se ovo odraditi da lepo izgleda, sto si i dokazao.
pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Dejan68

Nekad nije lose uraditi i ovako nesto. Čisto da ne zarđaju prsti i sive ćelije.  ;)
Inače lepo rad i za mene nostalgičan  :love

milan78

Ja volim ove lovce iz ww2 bas u ovoj razmeri.Nije iskljuceno i da uradim i veci ali ako je kolekcija vecinom 1/72 onda i malisani idu tako.... Lep lavockin,koje god da su muke.A taj kp je zaista new tool s tim sto su slicni short run.Doduse p-51 im je jako dobar.
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...