Mi-24 HRZ 1/48 Zvezda

Previous topic - Next topic

Suhoj

Meni i dalje najlepsi helikopter na svetu napokon se pojavi u 1/48 i onda Zvezda kao po obicaju zabrlja i bude corak od makete.

Paneli su skoro nepostojeci koliko su plitki, sve se mora prerezati i raditi opet, za sta ja zaista nemam zivaca i sad sam pa ko zna kad napravio izuzetak, detalji unutrasnjosti su korektni, sklapanje je uglavnom bilo dobro i jedino sto zapravo izvlaci ovu maketu, ali overall za 30+ eura koliko kosta je samo za zaobici.

Lepo sacekati Kitty Hawk pa uzivati u radu, a ovaj sada ide svom buducem vlasniku u Zagreb.
















dragan_mig31

Odlicno izgleda.Nabavio sam ga i ja.Proracunao sam da mi trebaju dodatci za jos oko 70e da bi od njega napravio pristojnu maketu :D

Suhoj

Quote from: dragan_mig31 on 28-02-2021, 09:21:08
Odlicno izgleda.Nabavio sam ga i ja.Proracunao sam da mi trebaju dodatci za jos oko 70e da bi od njega napravio pristojnu maketu :D

Hahah bukvalno to. :D
Bas steta sto su tako omanuli, jedva cekam Kitty Hawk da napokon krene sa svojom serijom modernih Rusa, to ce biti odlicno.

Miroslav Š.

Maketa je takva kakva je ali je tvoj rad izuzetan, svaka čast :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

dragan_mig31

Quote from: Suhoj on 28-02-2021, 11:28:04
Quote from: dragan_mig31 on 28-02-2021, 09:21:08
Odlicno izgleda.Nabavio sam ga i ja.Proracunao sam da mi trebaju dodatci za jos oko 70e da bi od njega napravio pristojnu maketu :D

Hahah bukvalno to. :D
Bas steta sto su tako omanuli, jedva cekam Kitty Hawk da napokon krene sa svojom serijom modernih Rusa, to ce biti odlicno.


Cekam i ja da bi napravili dobar mi24 kao i su25 i su25ub.Mada nesto su u zadnjih godina usporili rad ali nadam se da ce da bude sto brze.

flanker

Što bi rekli tamo, krasan je stari.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.