F4D-1 Skayray Tamiya 1/72 rad Vladimira Brankovića

Previous topic - Next topic

Jovac

Još jedna Vladina završena maketa. Svima veoma dobro poznata, moje je da okačim slike , a autor će više napisati u komentaru. Evo slika. Pozdrav.









VladimirBrankovic

E pa drugari, ako ste mislili da ste me se otarasili na neko vreme, varate se! Radi se punom parom! Ovo je jedan majušni vikend projekat. Maketica je Tamijina, s toga nema šta da se komentariše sem: sklapa se bruka! Sve je iz kutije... Dekali su lepi, nije bilo problema čak ni sa onim velikim, ali moram da priznam da sam prevideo debljinu filma. Trebalo je, pred završni sloj, da ga stanjim sitnom šmirglom za poliranje, ali ne mari, i ne vidi se previše... Boje su gunze, panelizacija Tamijin braon panel lajner i nešto malo zaprljancije uljanim bojama... E sad, komentari, ko voli nek izvoli!

najjaci

And now something completely different...
Lepo odradjeno kolega Brankovicu. Malo se vide ivice dekala na krilu ali nista strasno.
Mozda bi delovalo bolje da si mogao da izvedes da se linije panela vide malkice bolje ispod dekala.

Inace ovo je jedna od onih stvari za koju nisam siguran da li mi se svidja svojim izgledom ili ne.
Letelica kao da je dizajnirana za neki stari svemirski program ili ispala iz retro SF stripa ili crtanog filma, tako mi nerealno deluje njena pojava.


Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

VladimirBrankovic

Quote from: najjaci on 24-02-2022, 18:48:22
And now something completely different...
Lepo odradjeno kolega Brankovicu. Malo se vide ivice dekala na krilu ali nista strasno.
Mozda bi delovalo bolje da si mogao da izvedes da se linije panela vide malkice bolje ispod dekala.

Inace ovo je jedna od onih stvari za koju nisam siguran da li mi se svidja svojim izgledom ili ne.
Letelica kao da je dizajnirana za neki stari svemirski program ili ispala iz retro SF stripa ili crtanog filma, tako mi nerealno deluje njena pojava.
A jbg... Bio debeo film... Ma znaš šta, to ti se na polici ič ne vidi... Ja zadovoljan hahahs
Inače da, avion je pomalo.... Debilan hahaha Baš zato mi se svidja.... Eno mi ga Fudžimijev Katlas na polici, on je još gori, možda uskoro dodje na red hahahha. Volim ja te autistične haha

Goran A.

Lep primerak, pristojan rad bez filozofiranja.

djos & filip

PO meni jedan od tvojih (do sada) najboljih radova, mada sam siguran da ce biti i boljih.
Pedantno, umereno prljano.....bas dobro.
POzdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......