Aeromacchi C.200 serija 1, 1/48 Special Hobby

Previous topic - Next topic

VladimirBrankovic


boom.boom

#16
Quote from: doktor on 27-06-2022, 12:27:10
Marešalo Djanlino Djiri Baskiroto, avete fiducia 8-) [izgovara se sa mekim 'š']

Mojoj baki po majci devojacko prezime je Scrabbo, odnosno italijansko, odatle poznavanje italijanskog. U Dalmaciji svi stariji ljudi govore ili razumeju italijanski  [ili oboje] u velikoj meri. Kada smo bili mali, moja prabaka je svake veceri citala sestri, meni i bratu od ujaka po jednu pricu iz debele knjige 'La mille e una notte'

Maketa je vrlo, vrlo lepa. Cestitam! Prosledicu sa zadovoljstvom slike prijatelju i kolegi maketaru koji zivi u okolini Koventrija, kojem je R Aeronautica velika slabost, a i meni se vrlo dopadaju

Hvala na razjasnjenju izgovora! :mjetal To da svi stariji su komotni sa italijanskim (u primoriju i sire) sam cuo od vise ljudi! Mogu samo reci da vam zavidim  :-\...
Vise nego cenim misljenje  :mjetal i bice mi zadovoljstvo da pokazes slike i kolegi! :caooo
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

boom.boom

Hvala Medico Vladimire i Bambi na komentarima! Od takvih majstora zaista je merak dobiti reci hvale   :mjetal
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"