Cijan BC-2 Galeb - Aeropoxy 1/72

Previous topic - Next topic

djnik

Nakon smirglanja i poliranja svih delova pre i posle gitovanja silnih rupica u rezinu, maketa se "zavrsila sama od sebe". Najvise vremena sam upravo potrosio na to doterivanje delova, ali tako je kad se radi sa rezinom. U kabini sam napravio instrument tablu na koju sam stavio dekale raznih instrumenata firme "Mike Grant" (imaju i u razmeri 1/48 i odlicni su!), napravio sam sediste, stavio ecovane pojaseve i napravio sam novu skiju ispod trupa i nosace krila.

Maketa je farbana krem bojom koju sam dobio tako sto sam pomesao Vallejo belu sa malo braon boje dok nisam dobio potrebnu nijansu. 4 dekala su legla perfektno uz Mr Mark Softener i Mr. Mark Setter. Blagi wash je nanet kako bi se videli zanimljivi detalji na krilima i repu.

Maketa br. 18 za 2022. Dragane, stizem li te? :D








dragan_mig31

Odlicno izgleda.

Inace nije lose 18 komada do sada :) mada da bi mene stigao morao bi da uradis bar 25 do polovinu godine :D

djnik


djos & filip

Kepo uradjena jedrilica!
pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

dragan_mig31

Quote from: djnik on 11-07-2022, 17:15:10
Pa dobro znaci nisam "los" :D

Daleko od toga.18 makete u 6 meseci je mnogo bise nego sto 99% od maketara urade tokom 5 godina :D

boom.boom

"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"