SRJ Mig-29 18113

Previous topic - Next topic

Terorista

Hvala svima na komentarima. Nemam potrebu nikome da se javljam ko se meni javio zadnji dan.
Dragane uz duzno postovanje, imali ste vremena da posaljete poruku dok je maketa bila u radu, uzeo bih u razmatranje svaku sugestiju za koju imate fotografiju.
Sale je vrhunski maketar koji radi fenomenslne stvari preko 40 godina aktivno.

sale64

"ko je Sale?" nije uopšte tvoj problem!

chikavili

Quote from: DraganChe on 11-12-2022, 10:11:21
Quote from: chikavili on 06-12-2022, 12:27:49
Quote from: voja on 06-12-2022, 10:52:58
Obično 90% maketara čiping radi isključivo u boji aluminijuma, srebra, metala, . . . potpuno zanemarujući prajmer dok kojeg čiping mora stićimpre nego što stigne do samog lima.
Uzmu četkicu pa sa njom samo mackaju srebrnu po maketi  :cry
To zavisi i od konretnog aviona. Nemaju bas svi cink-hromat prajmer ispod boje  ;)
Imaju.
Da 29-ke, ja sam mislio generalno na sve avione.

nenobl

Quote from: Bounty SD on 12-12-2022, 00:33:49
Quote from: DraganChe on 11-12-2022, 19:08:43
Quote from: sale64 on 11-12-2022, 16:38:08
voleo bih da vidim tvoj model Mig-a 29.

Vidi Sale, ja dok sam pravio MiG-29 u svim razmerama i donosio na posao i uporedjivao sklopove i boje,to je bilo jako davno. 12 godina iskustva na MiG-29 i moje makete koje si Ti licno video na takmicenjima i kod nas na Bataju kad ste dolazili, kad smo onu memorijalnu sobu otvarali i kad je bila ona izlozba na otvorenom, imao si priliku da vidis moje radove veliki broj puta, cemu ovo degenerisanje? U stvari, hvala ti sto cu ovim tvojim postom lakse sebe odjebati sa ovog foruma. Nisam ja dorastao Vama.

Ja ne kapiram, sto uopste komentarises maketu ako ti se ne dopada. Jedno je pravi Mig-29 a drugo je maketa, koja uzivo izgleda fantasticno. Fotografije koje su postavljene nisu vrhunskog kvaliteta, boja i kontras su off, ne pokazuju ni 10% kvaliteta kako maketa izgleda uzivo. Ponavljam jedno je maketa a drugo je pravi vazduhoplov. Jako lep rad, pozdrav od VTŠ-a, takodje.

Znaci samo hvalospev, nikako kritika na forumu?  ^^^^^

Glede makete, u ovoj razmjeri, na njoj ima posla bar jos 3 mjeseca. Na takmicenju je plijenila velicinom, ne toliko dobrim bojenjem ili weatheringom. Naravno, ako je autor prezadovoljan svojim radom, to je najbitnije, ali kad se objavi na forumu, treba biti spreman i za kritiku pa nauciti nesto iz nje. Ovakvi radovi prosto zasluzuju detaljniju paznju i analizu jer daju prostora za mnogo mnogo vise.

Terorista

Kao autor nemam problem sa kritikom, zao mi je samo sto vitrine kriticara nisu jake kao njihove kritike.

yogi

Imam unutarnje porive da dam svoj komentar.....a i mrzi me užasno...... :cheers
Kolega Teroristo napravio si maketlu SVAKA ČAST i mnogima si zadao domaću zadaću !!!....I što je najvažnije da si ti kao tvorac zadovoljan....
Ko napravi bolju od tebe neka mi je živ i zdrav i neka postavi fotke da hvalimo i njega.....dotle sve filozofi najpametniji...
A ovi administratori,moderatori i global moderator iako im je zamisao odlično fenomenalno izvrsna će valjda jednom shvatiti da mi nismo podneblje,vaspitanje,mentalni sklopovi koji znaju šta je normalan dijalog i komunikacija i shodno tome bi trebali samo jednu jedinu stvar izmeniti,a to je na temi ''završeni radovi'' ispod text-a i fotki tvorca gotovog rada isključiti komentarisanje.Pa ko ima potrebu da hvali i kritikuje u ''P.P.'' do mile volje.....
Dok to ne shvate samo udrite braćo po svemu i što valja i što ne valja.....jesmo li srbi ili nismo,pa tradicija nalaže !!!!! :deadhorse
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

Terorista

#36
Quote from: yogi on 13-12-2022, 20:10:59
Imam unutarnje porive da dam svoj komentar.....a i mrzi me užasno...... :cheers
Kolega Teroristo napravio si maketlu SVAKA ČAST i mnogima si zadao domaću zadaću !!!....I što je najvažnije da si ti kao tvorac zadovoljan....
Ko napravi bolju od tebe neka mi je živ i zdrav i neka postavi fotke da hvalimo i njega.....dotle sve filozofi najpametniji...
A ovi administratori,moderatori i global moderator iako im je zamisao odlično fenomenalno izvrsna će valjda jednom shvatiti da mi nismo podneblje,vaspitanje,mentalni sklopovi koji znaju šta je normalan dijalog i komunikacija i shodno tome bi trebali samo jednu jedinu stvar izmeniti,a to je na temi ''završeni radovi'' ispod text-a i fotki tvorca gotovog rada isključiti komentarisanje.Pa ko ima potrebu da hvali i kritikuje u ''P.P.'' do mile volje.....
Dok to ne shvate samo udrite braćo po svemu i što valja i što ne valja.....jesmo li srbi ili nismo,pa tradicija nalaže !!!!! :deadhorse


Lepo receno, meni je ovo hobi u kojem uzivam i sve sto znam delim sa drugima.  Ko nije zadovoljan sobom, tek nece biti zadovoljan drugima.

kizageo

Quote from: yogi on 13-12-2022, 20:10:59
Imam unutarnje porive da dam svoj komentar.....a i mrzi me užasno...... :cheers
Kolega Teroristo napravio si maketlu SVAKA ČAST i mnogima si zadao domaću zadaću !!!....I što je najvažnije da si ti kao tvorac zadovoljan....
Ko napravi bolju od tebe neka mi je živ i zdrav i neka postavi fotke da hvalimo i njega.....dotle sve filozofi najpametniji...
A ovi administratori,moderatori i global moderator iako im je zamisao odlično fenomenalno izvrsna će valjda jednom shvatiti da mi nismo podneblje,vaspitanje,mentalni sklopovi koji znaju šta je normalan dijalog i komunikacija i shodno tome bi trebali samo jednu jedinu stvar izmeniti,a to je na temi ''završeni radovi'' ispod text-a i fotki tvorca gotovog rada isključiti komentarisanje.Pa ko ima potrebu da hvali i kritikuje u ''P.P.'' do mile volje.....
Dok to ne shvate samo udrite braćo po svemu i što valja i što ne valja.....jesmo li srbi ili nismo,pa tradicija nalaže !!!!! :deadhorse


Hvala BOGU, pa jedan normalan!!! Brate, svaka ti je na mestu... Čitam redom i ne verujem... Dokle ćemo da svoje komplekse istresamo na drugima?!? Ajmo od osnova.. OVO je hobi, treba da bude zabava, a ne izvor frustracija !!!! Komentari, pogrešno, ovo, pogrešno ono... KOME??? Kome se ne sviđa može a) da ne gleda, b) uradi kako on hoće. Video sam na takmičenju dotičnu maketu i reći ću samo jedno... SUDIJE SU REKLE SVOJE !!! Ajmo malo kolektivno da spustimo loptu.... Naravno AKO neko traži savet, dajte, pomozite, budimo ljudi,a ne Srbi.... Samo da komšiji crkne krava... DOKLE?!? I onako hobi jenjava, daj da pomognemo jedni drugima, a ne samo da zaseravamo... Tolko od mene, a sad možete slobodno da plujete i mene...