Memorijal "Nemanja Pavlovic"

Previous topic - Next topic

rodeo

 U sklopu maketarskog takmicenja u Nisu 18.11.2007 bice odrzan memorijalni kup "Nemanja Pavlovic" u pomen nasem prijatelju i vrhunskom maketaru koji nas je tragicno napustio ove godine.

Ucestvuju sve makete istorijskih minijatura (ne letelica) koje se prijave na glavno takmicenje u organizaciji maketarskog kluba "Narednik Mihajlo Petrovic"

Skromni ziri odredice po svom nahodjenju tri makete (ili diorame ili figure) koje ce biti nagradjene plaketom i robno.


U ime organizatora memorijala
 
     Darko Simic

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Mixon


Sandman

Ovo je zaista sjajan simbolichni gest u chast nashem preminulom kolegi i iskreno se nadam da ce se Memorijal "Nemanja Pavlovic" ustaliti u ovom periodu godine kao redovna manifestacija!

Poshto ja na zalost necu ovog vikenda ici u Nish, zamolio bih nashe drugare iz organizacije takmichenja da oficijalni fotograf samog takmichenja (ako bude angazovan oficijalni fotograf) uslika i samu dodelu ovih plaketa, a bilo bi zgodno da se i pribeleze imena dobitnika...

Puno srece i lepog druzenja svim uchesnicima takmichenja u Nishu...
Srdjan

RILE-NS

Bravo! Cestitke od mene sa zeljom da i ovaj memorijal dospe slavu i velicinu "Dule i Baron".

rodeo

Kao sto znate 2008. god nije odrzan kup posvecen Nemanji Pavlovicu zbog mog odsustva za vreme takmicenja u Nisu i zbog novogodisnjeg karaktera takmicenja u Beogradu.

Hteo bih da sondiram misljenje narodnih masa u kojoj bi se meri odazvali na "on-line" memorijal koji bi organizovali slicno kao neku od forumskih kampanja, i da li bi moderatori to podrzali.

poz.
Darko
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

airbamby

Mislim da je on-line varijanta sasvim interesantna i sto se mene licno tice ja bih nacelno ucestvovao...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Sandman

naravno da smo za... ideja je zaista ok i chak Dare, ako prihvatash moj predlog, ta kampanja bi mogla da bude organizovana online svake godine uvek u istom vremenskom periodu - kada ti odluchish da to treba da bude?

naravno, bilo bi lepo da se i Memorijal "Nemanja Pavlovic" odrzava i ubuduce uzivo na nekom od takmichenja, ali eto, za online, predlazem ti ovo gore...

ti smisli temu kampanje pa da uvrstimo u spisak kampanja....

Cicak1973

Imate moju podrsku za taj memorijalni kup. Takodjer bih predlozio da se i u Beogradu napravi memorijalni kup "Piloti RV i PVO Zoran Radoslavljevic i Milenko Pavlovic" u spomen na njihovo herojstvo ako bi komanda RV i PVO Srbije dozvolila da se taj kup odrzi.

Srdacan pozdrav

vas clan