MiG-29 18301 Srbija, 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Upravo sam zavrsio ovaj trumpeterov dvosedi MiG-29. Kao sto znate, 18301 je jedan od prva dva MiG-29 koji su stigli u SFRJ i za razliku od nesrecnog 18302 preziveo je devedesete i leti jos uvek. Maketa je Trumpeter i iskreno namucio me je vise nego jednosedi, spoj na nosu se stalno otvarao, pojavljivao se onaj "ghost seam" i u toj borbi su stradali riveti na nosu. Ostavljam mogucnost da je krivica i do mene ali svakako maketa me nije odusevila i zauzece neko dublje mesto u vitrini a meni ostaje da ce jos neki proizvodjac uraditi dvosedu 29ku. Dekali LH a boje MRP













I na kraju jedna zajednicka, 29ke naseg RV u tri varijante i 3 seme

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Lepo si se izborio,nije uopste los Ub.Posto imas i Srj i Sfrj 29ke slikaj ih sveeee! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Lee Adama

lep dvosed, koj masstab?

Tomcat

1/72, sad cu ispraviti naslov :-)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Fredi


nebkv

Postoji mogucnost da zapadne neki primerak sa felerom
Ja sam na primer uradio par Trumpeter 29ki i sve je bilo ok,ali poslednja na kojoj radim je horor
Poklopac kabine se uopste ne uklapa,neki spojevi se ne gadjaju kako je normalno,problem sa polozajem krila...
U svakom slucaju ovako sa fotki ovaj tvoj deluje sasvim ok
Nijanse su bas lepo prikazane,svaka nova isporuka dovodi do sve manjeg kontrasta izmedju dve nijanse