KO VOLI GOLE ZENE?

Previous topic - Next topic

rodeo

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Profa

Jel' ti to bojuckaš četkicom nose-pin-up?
Inače su NMF i razgraničenje boja mnogo dobri  :o , mada pretpostavljam da završno poliranje tek sleduje ;)
Samo mi nekako napadna ivica vertikalca izgleda malo čudno, k'o neobrađeno (2-ga slika)  ???
Bogu fala što sam Lala! :)

Dada

Dobar je! Dare samo reci koju si boju koristio za aluminijum? Svidja mi se sto nije ostavila tragove kao neke... Jel to italeri P-47N 1/72?

rodeo

Profo tebi ni dlaka ne promakne?  ::)

Ovo je Italeri N verzija. Metal je Humbrol metalcote ali obavezno prajmer.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

djnik

Vidi vidi ali su bile prsate te zene iz 40-ih! :D Super ti je Tanderbolt, jedva cekam da ga zavrsis!

Profa

Quote from: Rodeo Clown on 18-01-2008, 23:32:55
Profo tebi ni dlaka ne promakne?  ::)

Sorry, imaš posla sa proizvodnim inženjerom koji stalno mora da pazi na sitnice, pa je postala i hobby, sem profesionalne deformacije...  ::)

Quote from: Rodeo Clown on 18-01-2008, 23:32:55
Ovo je Italeri N verzija. Metal je Humbrol metalcote ali obavezno prajmer.

Istina ja bojim četkicom, ali mi nikad nije trebao prajmer za metalcote aluminijum... jel' to zbog airbrusha?
Bogu fala što sam Lala! :)

ugovorac

Lepo ofarbano,dekali lepo nalegli ali i horizontalni i vertikalni rep ne doradjeni sto bas bode oci :-\.

medico

bravo Dare, kao i obicno dobra maketa i loshe fotke  :P ...kako-bilo bolje nego da je obratno ;)

Zoki969

SVI VOLIMO GOLE ZENE  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A i P-47 je bas dobar ...

Sandman

super rad Dare....boja metala je odlichno ispala, zuto ofarbani delovi takodje...

Dekali vidim da leze u panelima ko guza na noshi :D si koristio neki dekal softer ili je ovako leglo po defaultu?  :-\

samo... se meni chini, ili nedostaje cev unutrashnjeg mitraljeza na levom krilu?!  ??? ::)

rodeo

Polomio se mitraljez, zalepio sam ga kasnije.

Omeksavanje dekala sam radio obicnim alkoholom jer mi je hemija za dekale bila na pozajmici.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Boki

Super izgleda. I boja je lepo legla, naročito dekali (ne samo zbog izgleda ::) :D ).
Kako si radio žutu boju na nosu i onaj crni prsten iza nje? Dekal ili boja?

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Lanmi

Svidja mi se boja metala. Dekali su stvarno legli boli glava. Hoces da ga matiras na kraju? Onaj kod nas u muzeju ima prilicno mat finis.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

cherny

Odlican je Dare majstoru! Evo isti taj u mojoj izvedbi:

rodeo

Video sam ga onomad u auto skoli. Odlican 5!
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.