Mi-24 1/35 JSO Kosovo Baza Istok Charly4

Previous topic - Next topic

Dada

Turbine su W O W !!! Svaka chast! Mnogo mi se svidja kako si postigao izgleda pregrejanog metala. Bravo. Za boje i ostale zezalice oko helisa nisam kompetentan da pricam, ali do sada mi se veoma svidja...

chemical_ali

svaka čast,odličan rad!!!!imam i ja jedan takav doma,i mislim ga također radit od JSO!!još jednom-zaista izvanredan rad,a i odabir postrojbe kojoj pripada  ;)!

spirit

 :o :o :o
uuuuu pa ovo izgleda fenomenalno!!!
Svaki komentar je suvisan ovde  ;)

vuk81

Evo kako nepreduje 24ka i diorama, helis jos nije gotov ostalo malo detaljisanja i farbanje figura, kada zavrsim postavicu u zavrsene makete :)

Miljan

Ma motor si pojeo koliko je dobro ispao,a i boje na maketi si pogodio...RAZBIO SI JE

dragan_mig31

svaka cast,ovo je ispalo prva liga,jedva cekam da vidim dalje

airbamby

http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Boki


Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

djnik

Super izgleda Mi-24. Zbunjuje me samo diorama, sta treba konkretno da predstavlja?

dragan_mig31

ja bi dodao samo da mozes da uradis neki wash i malo fejdanje boja :) onda bi izgledao realisticnije nego sada

vuk81

Hvala na komentarima, maketa je dobra pljunuta kao sa slika sto imam dok je bila u JSO a predstavljenja je onakva kakva je bila u periodu 1998 godine na kosovu znaci netreba puno wash dase radi jer onda nebi bile kao 1998 nego kao sada na batajnici skroz izbledele a ja te verzije neradim .
Pozdrav svima :)

andrija85

maketa je super - identicna je kao ona u JSO ! mislim da je svaki komentar suvisan vezan za ovu maketu i dioramu ! za one koji su neupuceni teren tj diorama - predstavlja bazu CHARLY 4 na Kosmetu inace bazu JSO ! fenomenalno izgleda ! od slika koje ja imam iz JSO ova 24ka je unukat, tj. identicna je kao kada je farbana u JSO sare ! svaki komentar je suvisan, nadam se da ce i ostale maketa, a pogotovu Bell 212  ;)  ispasti ovakve jer ce biti na ovim prostorima jedinstvene !


POZDRAV SVIMA

a pogotovu najveci pozdrav mome BRATICU   D:)

gasha

Maketa je super, u pravu si za boje. Video sam je tada u par navrata nije bilo ni ogrebotine na njima. Farba ganc nova. jedino mi se cini da stoji malo preblizu strazarske kucice, da li je stvarno tako bilo?

Otto Skorzeny

Svaka čast, majstore!
Preslikani original!  :D   ;)

vuk81

#29
Strazarska kucica nije bila tu ali sam imao jednu pa da nebacim i reko daje cisto uklpoim u dioramu ;) inace nisam radio bas dioramu kako je trebalo jer bi zauzela pola stola a neznam ni gde bije stavio,zivim u malom stanu a ni zena nebi bila bas zadovoljna daje stavim na sto u salon :)
Videcu jos imam malo posla i na helisu i na diorami pa cu videti kako ce ispasti na kraju.