1:72 italeri MIG-23 ml(ex iracki u jrv)

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo moja sledna restauracija.urezao sam mu panele ali je ostao jos poneki da se ureze..malo samoizgradnje u kokpitu.imace resinsko sediste.ostalo sve ce da bude iz kutije sem dekale.




dragan_mig31

mig je dobio kokpit u boju :P ostaje da se ismirgla cela maketa kako da se doreze nekoliko panele plus i da se sredi onaj deo u korenu krila gde je izvrsena konverzija





dragan_mig31

maketa nije negativ.u pozitivu je bila i morao sam da je urezem cela.evo nekoliko slike kokpita pre nego sto ga zatvorim.ostaje da mu zakacim nosace i vazdushne kocnice u zatvorenom polozaju i da mu postavim pomosne pitoceve i antene pre nego sto pocem da ga farbam










oddball

Auu Dragane, svaka ti čast! Kada bi naš zavod remontovao tvojom brzinom ne bi imali dovoljno neba za avione  ;D Svaka čast i na strpljenju! I ovaj će biti odličan, kao i svi iz "DRZ-a"!
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Dada

Evo ga, opet se zalece !!! Hajde bato uradi i ovog po standardu tvog remontnog zavoda :D

dragan_mig31

danas sam ofarbao kamufalzu.ali malo sam zeznuo :D kad sam vadio blutak ili kako ida se vec zove umackao sam braon boju...sutra kad se brao osusi opet cu da prespricam taj deo :) :D kako vam se svidja?



dragan_mig31

Quote from: Dusan Lekic on 21-05-2008, 20:00:44
Lepo izgleda, koje si boje koristio?

pozz


MM dark green.ostalo je mesano odokativno od revell i mm boje :)

Dada

Dragane ovo mi se mnogo svidja! Blutak je fenomenalan prelaz napravio. Samo popravi tu braon i bice extra!

airbamby

Bas dobro izgleda,svidjaju mi se prelazi
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

dragan_mig31

danas je mig dobio farbu na donje strane.kad se osusi farbam dielektricne panele i posle to zastavu na repu..




dragan_mig31

danas sam ofarbao dielektricne panele i plus zastavu :)




dragan_mig31

juce i danas sam dosredjivao mig.postavio sam ga na noge i ofarbao fleke u pesok boju na nosu gde su prefarbani iracki broevi i spricao 3 sloja prontoa kao pripremu za dekala.ostavicu ga u gloss finish jer na slike koje sam video mig sveti jako...






Shakal


gasha

Samo da znas da je na primerku u muzeju dosta izbledela farba, Obrati paznju da dobro izmatiras. Inace kao i sve do sada, vrlo lepo.

dragan_mig31

Quote from: gasha on 25-05-2008, 11:18:18
Samo da znas da je na primerku u muzeju dosta izbledela farba, Obrati paznju da dobro izmatiras. Inace kao i sve do sada, vrlo lepo.

znam da je taj u muzeju matiran ali ovo je mig iz 92 nakon remonta tako da ce da ima semimat finish :) danas sam mu postavio dekale i ostaje da ga prespricam opet sa prontom i da mu uradi mvedcering i nakon to da ga prespricam jos jednom sa semimat lak