Revell - King tiger

Previous topic - Next topic

Trutek

Evo jos malo napretka, podloga je ipak otisla ča, al ću opet napraviti podlogu istu kao i prije...

Ovo bi po mojem ukusu trebala biti hrda, nije jos gotovo, jos na to ide drybrush gunmetalom i lagani drybrush silverom, tek toliko...i naravno, ruckice sto drze sajle u bijelo, a ovi metalni dijelovi sajli u dunkel, tako vjerujem da bi do kraja tjedna king tiger mogao biti konačno složen na podlogu dostojanstvenu za njega...

Eto:











Lp, Trutek

SLAYER

Odlicno izgleda rdja!!!Kako si postigao efekat?

Trutek

Dakle hrda je radena u 4 koraka, veoma slicna drybrushu, samo sto se drybrushem "prelazi" preko ivica, dok sam ja "tupkao" kistom boju...koraci idu ovako...

1. sve prefarbano malo rijedom revell 37icom.
2. revell 83, razrijedio boju, kist natopio bojom, zatim u maramicu odstranio visak boje s time da mi je ostalo vise boje nego sto je potrebno za drybrush, i lagano tupkao po povrsini dok nisam dobio zeljeni efekt, s time da nakon 2. koraka izgleda nikakvo, nakon 4. koraka rezultat je po meni odlican...
3. revell 30, isti postupak kao i 2. korak.
4. revell 85, isti postupak kao i 2. i 3. korak.

Napominjem da kod svakog koraka tupkate sve manju povrsinu, tako da ostane vidljivo barem malo boje od proslog koraka...

Na ovo sve jos ide laano tupkanje gunmetalom, i za sami kraj lagano lagano silverom...

SLAYER