Blue Angels 2008

Previous topic - Next topic

djnik

Dok ste vi bili na aeromitingu na Batajnici meni su za rodjendan u posetu dosli Blue Angelsi. Nije bilo lose, ali su malo zakinuli u trajanju programa, 45min umesto 1h kao prosle godine. Zahvaljujem se svima na rodjendanskim cestitkama! :)

Slavljenik ispred Blue Angelsa


Ispred Concorda


Malo krupnijih slika. Prva je definitivno moja omiljena


Grupne slike


Nazalost nisam znao da ce leteti i drugi avioni pre Blue Angelsa pa sam zakasnio da gledam A-10 i P-51 kao i C-130. Iz tog razloga postavljam samo dve slike ovih aviona

Sandman

Bogme Djole, ni tebi nije bilo loshe kako vidim ;)

Kako zvuche Angelsi? Jel buchan F-18 u letu?

Mi smo ovde pokushavali da "izmerimo" da li je Ricin Orao buchniji od 29ke :D
Na zalost, nije leteo MiG-21 - ubedljivi favorit za "Decibel-buster" :D :D :D

Ovaj Konkord - jel on sad stalno tu? Obzirom da su Konkordi penzionisani shto se tiche letenja!?

djnik

#2
F-18ice su bash bucne. U prilog tome sledi jedan video snimak. Snimio sam ga kada su sleteli i dok su im motori jos uvek radili.



Od zapadnih lovaca iz mog iskustva mogu da kazem da je F-4 Phantom dosta bucan, i tu je negde sa 29-kom. Sto se tice Konkorda, jeste stalno je tu parkiran. Taj prostor je preko puta muzeja sa druge strane ulice i tu se nalaze i B-707 Air Force One, B-747 prvi prototip, B-727 i B-737. Inace muzej je ulozio dosta para kako bi se napravio most koji ide preko ulice i direktno spaja muzej sa obe strane. Kada bude gotov, slikacu ga jer je stvarno prelep i treba da podseca na trag aviona na nebu.

Jos dva video snimka