ИС 2,совјетски тешки тенк,"Звезда" 1:35

Previous topic - Next topic

La

Здраво друштво,ево да се и ја јавим.


















Boki

Baš dobro izgleda. Jako lepi detalji.
Sviđa mi se kako si odradio iskrivljene blatobrane, a i bele trake na kupoli izgledaju super. Jesu li u pitanju dekali ili farba?
Jedino mi se čini da je desna gusenica malo iskrivljena na zadnjem delu, a inače i gusenice izgledaju jako lepo.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

SLAYER


Shakal


oddball

БРАВО ЛАВОЧКИНЕ!!! Фантастично изгледа, нарочито што до сада нисам видео ту шару на куполи. Можда је честа на фотографијама, али ја то не бих знао јер више нагињем ка летелицама. Супер је испао и блатобран, као да је чукан мало спреда. Заиста леп рад!
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Aki

Sasvim lepo uradjen staljin!
Na buradima za gorivo se malo vide spojevi :-\

T34

Jako jako lijepo Marko, i ogroman napredak u odnosu na tvoje zadnje tenkovsko izdanje!
Dopusti da ti u najboljoj namjeri napomenem par stvari za drugi put; malo pažnje kod kitanja (@ki već napomenuo), te boja npr. rezervnih članaka i gusjenica bi mogla da bude malo više "čeličnija" u odnosu na nijansu koju si ti odabrao.
Također, bijele identifikacijske linije bi morale biti debele oko 5-6 mm, ne više, ima još par sitnica ali dobro sad pretjerujem ;)
S obzirom kakva je ovo maketa, bojanjem i efektima si je digao na znatno viši nivo, baš je lijep!

MBT - Slovakia

Pozdrav Marko,
da, Ty uradil sjajnu maketu. Tvoj IS-2 ima izgleda kak "killer".
  Svaka cast.

milanco

Svidja mi se kako je ispalo samo nastavi sa tencima i bice stvarno odlicni :o
Bela linija da li je farbana ili je dekal?
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

La

@Boki
Хвала.
Линије су фарбане "Модел Мастер" белом.
У праву си за гусеницу мало је "отишла" али са обзиром
на квалитет "Звездиних" гусеница добро је да и тако изгледају.  :D  ... и да су ми живци још читави.

@SLAYER
Хвала Ти.
Макету сам купио у "М-Хобију",а "цијена....права ситница"  :D...на жалост не сећам се,давно сам је набавио.
Мислим да је "Звезда" престала да производи ту макету.

@Shakal
Хвала!
Једног дана набавићу и прави!

@@ki
Хвала.
Обратићу више пажње на гитовање убудуће.

@T34
Хвала Андро на похвалама и на корисним саветима.
Ја сам се доста мислио око дебљине тих линија и ето,погреших.Моје су широке читав центиметар.

@MBT - Slovakia
Здраво Мартине!
Пуно Ти хвала на похвали.

@milanco
Хвала Милане!
Терам са тенцима ал` имам још и неке авионе у штеку.  :D
Линија је фарбана.




chemical_ali

meni ovo jako dobro i realno izgleda!!!posebno mi se sviđa što si vodio računa o tome da bude polumat,kakav u naravi i jest crveni oklop,a ne mat kao što većina ljudi pravi i što nema veze s mozgom!!
malo hrđe po utorima gusjenica,ali skroz malo bi mu super došlo,pa ako ti se da....ali malo,nemoj pretjerati ;)

La

@Suhoj
Хвала Ти!


@chemical_ali
Захваљујем.
Рђа стиже ускоро  :D

PELE

Lepo izgleda, svaka ti cast! :o  :o
Jedva cekam da vidim jos tvojih maketa! ;)
Sta je sledece? ;D



Pozdrav! ;)

La

Хвала Ти пуно,
Следеће што сам започео је Т34 у зимској варијанти али док не стигне
нова дизна за ер браш правим принудну паузу.