Drakinii Me 262 X-Files projekti

Previous topic - Next topic

Gusha

Evo svratio covek na kafu pa doneo deo svoje kolekcije  na slikanje.Ja cu ovde samo da okacim slike a za dalja pitanja se obratite Majstoru konverzije i vrsnom poznavaocu problematike zvane Me 262...



















oddball

Какво лудило! Да ли он прави неке своје "what if" авионе, или конверзије прави на основу неких нацрта који су заиста постојали?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Boki

 :o Majstor na delu, nema šta. Kakva će to jedinstvena kolekcija biti kada bude završena. ::)
Inače, ako sam dobro razumeo Ninoslava, svi su zaista postojali, nešto kao prave letelice, nešto u planovima.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Goran A.

Pre nekoliko godina i ja sam razmisljao o ovome ali sam odustao samo zato sto nisu leteli. Trebalo je da to isteram bilo bi veoma zanimljivo.

Dada


Sandman

neke od ovih maketa videh uzivo kad sam zadnji put bio u Nishu... i moram priznati da je to uzivo tek totalno loodilo!  8)

puno samogradnje, deljanja plastike... Ninoslavu treba sagraditi spomenik u Nishu! :D ;) Chovek je LEGENDA! :)

Dada

Au Srki, ziv covek, gde ces bre spomenik?! :)

Kerber

Fala Bogu da je ovo pokaceno na MK.
Treba videti.
Iako su mahom nacrti ii u nekim slucajevima i atrape, lepo je videti ovako nesto. Sad ce i kao makete da postoje, sigurno. Mada, ovaj sa V epom i onaj sa dodacima ispred krila, mislim da postoje ko makete (MPM valjda ....Nino ce me ispraviti ako gesim).
Moglo bi ovde da se nadje i jos retkih modela (Ho229 dvosedi nocni lovac, onda onaj cetvoromotroni bombarder...)

Goran A.

Ako dozvolite gostovacu na ovom topiku, ako ne brisite. Ovo sam zapoceo davno, skoro zavrsio pa sam odlucio da nesto izmenim i sada je u ovakvom stanju.





Kerber

Ma slobodno kaci, mada bih ja to u novi topic...
Daj ga kao projekat, pa onda da sklonimo odavde.
Lepo zamisljeno i zapoceto...Reko bih  - Revell ?
Sa rucno radjenim ecerajem ili tanusna plastika...

Goran A.

Sve je rucne izrade, nema eceraja, takvo je i levo krilo i motor je u preseku. Vrlo skoro cu nastaviti pa cemo prebaciti. Kako znas da je Revel?

menestenasli

Super ti je ogoljeni me262. Sto ne prebacis u poseban topic i stavis jos fotki?

mutayu

Bravo i za Ninoslava i za AG02!
Ovakvo nesto odavno nismo imali na forumu. Maketarstvo u pravom smislu te reci.
Gusho molim te obezbedi nam jos slika i informacija.
AG02 otvaraj poseban topik i molim te opisi malo podrobnije kako si radio, po kakvim nacrtima itd.

Goran A.

Bice za par dana, radim na tome!

Hawkeye

Kume legendo samo napred sa 262-ma!  ;D ;D ;D

'Уживај младићу за младости своје!'