SU-100 Zvezda 1/35

Previous topic - Next topic

Dar Mar

#15
Quote from: Kerber on 23-11-2006, 13:58:45
Eh,............. jel se ti ovo zalis il 'falis ?
A stvarno bi i mogao da pocnes da radis malo te makete, ubudjace se decali, osusice ti se plastika, ischamrece ti boje.... ::)

Zar ti delujem kao da se zalim  ;D A za makete moram da priznam da sam zabrazdio! Poslednje tri noci sanjam da radim makete. Izgleda da kriza dostize vrhunac. I to bas sad kad u mojoj maketarnici postaje sve 'ladnije  :-\ Mozda je to i zato sto sam ovih dana video mnogo dobrih radova na Forumu, medju kojima i ovaj SU-100 (ko kaze da se ne drzim teme  ::)).
"Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!"

rodeo

  Imenjace ako sanjas maketarenje mislim da je vreme da uzmes malo parce smirgle i plastike i trljas jedno o drugo. Bice ti mnogo lakse. :D
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Dar Mar

Ovo mu dodje kao nekad kod Steve Karapandze - male tajne velikih majstora kuhinje  ;) Posle cu da okacim slike nasmirglane plasticne prasine  ;D
"Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!"

Sandman

Quote from: Dar Mar on 23-11-2006, 15:14:39
Ovo mu dodje kao nekad kod Steve Karapandze - male tajne velikih majstora kuhinje  ;) Posle cu da okacim slike nasmirglane plasticne prasine  ;D

pa mozesh to da okachish u "Projekte u radu" kao topic "Zidarski shut za diorame u samogradnji u razmeri 1/144"  ;D ;D ;D

Dar Mar

Eh, al' ja radim iskljucivo 1/72  ::)
"Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!"

Sandman

Quote from: Dar Mar on 23-11-2006, 15:17:59
Eh, al' ja radim iskljucivo 1/72  ::)

ovo ti onda dodju DVA seta u 1/72!  ;D ;D ;D :D ;)

Kerber

Gde mi odosmo.......? ;D

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

nesha

I prasina (ili sut u 1/72 ;D) je deo hobija... >:D ;Dpogotovu kad moras da je skidas sa modela koji dugo stoje  :-X