Novogodisnji kup u Muzeju vazduhoplovstva 14.12.2008.

Previous topic - Next topic

PELE

Ja na zalost necu doci........ :-X :-X :-X :-X :-X :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :'( :'( :'( :'( :'(

Ocekujem neke slike danas........ ;D ;D ;D



Pozdrav! :)

Suhoj

Strava je bilo na takmicenju!!!!!
Bas je bilo extra, a i zadovoljan sam uspehom ;D
Nisam stigao da slikam, ali sam video 90% maketa i sve su bile super!
Eto to su moji utisci :D

Nemsy_29

stavicu ja neke slike...moj MIG-21 bis(SRV)me je malo razocarao...al nema veze :)

oddball

Било је супер, бар оно што сам ја успео да уловим јер сам био тамо послом. Имам снимке, видећу да нарежем или да аплоудујем негде па да видите.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Goran A.

Atmosfera odlicna, organizacija hm... necu da kazem da se organizatori ne uobraze jer treba ovo da ponove dogodine, maketa mnogo, buvljak kao nekad. Sta covek vise da trazi. Makete koje smo mogli videti na kutku uzivo izgledaju mnogo, mnogo bolje.

Messerschmitt

Па све је то лепо....  :-[

Нисам био...


ал ајд бар неке слике да видимо ;D

oddball

"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

alaleksic

#67
Kada sam pogledao ovaj snimak jos vise mi je zao sto nisam prisustovao ovom skupu.Organizatorima sve najbolje i sledece godine da bude jos bolji skup.
Ocekujemo fotografije i da uzivamo.

Suhoj



Sandman

iako organizovano na sasvim dobrovoljnoj bazi, ovo takmichenje je verujem prevazishlo ochekivanja svih nas, pa i samih organizatora! :)

chinjenica da je se na takmichenju pojavilo skoro 200 maketa u takmicharskom + preko 20 u izlozbenom delu govori sve! ;)

sama organizacija je protekla po meni zaista besprekorno, i ovog puta zaista nemam nikakvih zamerki na organizaciju takmichenja - satnica je isposhtovana, sve je proteklo zaista kao po loju - prijava maketa, sudjenje, dodela nagrada... ma sve!

berza je bila jako bogata - generalni sponzor Lavirint, a zatim i M-Hobby radnja, + domaci i inostrani prodavci (gospodin Likso sa svojim programom!)

kvalitativni nivo maketa je bio sasvim visok, a konkurencija zestoka u skoro svim kategorijama, tako da je na sudijama ipak bio ne tako lagan posao ;)

novina je bila dodela nagrada za najbolje makete po izboru publike (svako je dobio listic za glasanje za maketu koja mu se najvishe svidja)

najmladji su verujem zadovoljni dobijenim nagradama i poklonima, a u ime MK dodelio sam 1 maketu kao nagradu junioru koji nije ushao u prva tri mesta koja donose nagrade i medalje.. pa neka mu je sa srecom rad na istoj :)

takodje se nadam da se svima dopala dekoracija prostora kao i kostimografija sudija i organizatora :D zaista impresivno i veselo je bilo gledati sve one silne Deda Mrazove kako sude i na kraju Bamby Mraza na dodeli nagrada! :D Hou-hou-houuuu.... :D :D :D

MK ekipa je i ovaj put "izreshetala" sto sa medaljama :D vishe se i ne secam ko je sve osvojio po neshto, ali organizatori ce nam vec okachiti rezultate nadam se ;)

Sve u svemu... za PRVI put je bilo vishe nego odlichno - sve pohvale za entuzijazam organizatora i za odlichnu organizaciju! Sledece godine se nadam da ce sve ovo biti josh bolje ;)

Slika imam jako puno i kachicu ih ovih dana kad malo dodjem sebi - imajuci u vidu da sam zadnje 2 nedelje u trubo modu, premoren sam da bih sad sredio slike :P

veliki pozdrav i srecan zavrshetak maketarske 2008. ....
S.

Messerschmitt


gasha

Zahvaljujem se svim ucesnicima, bez njih sve ovo ne bi imalo smisla. Takodje se zahvaljujem sponzorima koji su nam omogucili da dobijemo ovoliko poklona.  Posebna zahvalnost pilotu akro grupe "STARS" Sasi Grubacu koji nas je pocastvovao dodelom nagrada najmladjima. Rezultati ce biti uskoro objavljeni, cim se kolege malo odmore.

U ime organizatora PRVOG LAVIRINT NOVOGODISNJEG KUPA zelim vam uspesnu i srecnu novu godnu.



modellius

bilo je lepo druženje, super smo se proveli, bilo puno lepih maketa, čestitke organizatorima
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Aki