Bf-109E-3 JKRV Tamiya 1/48

Previous topic - Next topic

gasha

Odlivak savrsen, lepo spakovan, bez prenatrpavanja delova na jedan spru.


Evo rezultata danasnjeg rada.

pilot nije jos dovrsen, samo sam ga stavio da se malo slika. Dekali za instrumente mi se nisu bas svideli, mislim da je bolja ovako ofarbana ;).

Hawkeye

Gaso,majstore ovo je super uradjeno,samo napred!

'Уживај младићу за младости своје!'

GBU-10

Vidim,bice ovo odlicno odradjen model.Poz

gasha

Gunze konza stigao i u moj dom. Ofarban i dobio pronto. Sutra crtam zastavu na repu i ako stignem leci ce dekali. Ako imate nekih zamerki, pucajte odmah. Sutra vec idemo dalje. 







tripko

Ili je slabo svetlo ili su boje pretamne, i spiner je zelen a ne crn.

alaleksic

#5
Gasho jel ces da radis malu zastavu,meni se svidja ovako sjajniji,ali mozda i ima neki koji je crni spiner?

gasha

boja je rlm 70 Gunze, spiner cu da prefarbam, Hvala.

Kerber

nije ih bilo sa crnim spinerom kod nas.
Ispravi to i super...teraj dalje. Mozes malo da mu posvetlis boju...po panelima. Ima nekih fotki gde je bas izbledeo, sa manevara '40...cini mi se. Mozda Yasig moz' da pomogne tu.

gasha

#8
Evo malo sam poradio na njemu po vasim savetima. Panele sam prvo posvetleo ali se ispostavilo da sam preterao. Nekako nerealno je delovao
Onda sam malo ublazio i sada mi deluje bolje ali nisu toliko istaknuti. Tesko je igrati se sa ovom bojom. Ako nemate nekih vecih primedbi to bi bilo sve. Ko ima pojaseve da proda neka se javi na PM. Za sada ostaje ovako.



airbamby

Bas dobar brzinski uradjen messer
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Hawkeye

Odlicno uradjeno,svaka cast!!!

'Уживај младићу за младости своје!'

milanco

Bas lep rad sto je i ocekivano od tebe :) a nije tvoja razmera sada moze lepo da parira onim bombarderima ;D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

mutayu

Nadam se da ne kasnim sa primedbom. Naime zakrilca u ovom polozaju zatvaraju hladnjake pod krilima. Zar nebi trebalo da klapna na zadnjem delu hladnjaka bude malo otvorena tj. otklonjena na dole? Ako treba nij neki problem da je otklonis i na gotovoj maketi! :)

Kerber

To je tacno - klapna na 'ladnjacima ide dole, mada ne znam kako ce sad to da odsece i postavi, ako vec nije iseceno kao deo makete...
I jos jedna primedba, zato sto mi se jako dopada ovaj nas Messer, je onaj beli prsten na podrepnom tocku...
Jos kad dodju pojasevi - ma , za 10.
Jako mi se dopao ovaj preshading na donjaci trupa i krila, a bogami i odozgore zvuci veoma dobro.
Postovanja vredna maketa.
Pozz !

gasha

u ovom slucaju mi je jedino resenje da vratim zakrilca u ravan polozaj.