J-37 viggen 1:72 heller

Previous topic - Next topic

Sandman

lepo si krenuo... samo polako dalje... i nemoj skidati maske dok sve ne zavrshish....

Dada

Pocelo je pocelo :D Flekizzze :)

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 27-01-2009, 22:49:36
lepo si krenuo... samo polako dalje... i nemoj skidati maske dok sve ne zavrshish....

nema sanse.to cu da skinem kad dodje na red da farbam sivu odozdo....

PELE

Super je! Samo cepaj! ;)


Pozz

Sandman

Quote from: dragan_mig31 on 27-01-2009, 22:55:27
nema sanse.to cu da skinem kad dodje na red da farbam sivu odozdo....

ma dobro odozdo.. ali gornje maske ne diraj dok ne zavrshish celu kamuflazu gornjih povrshina.. da ti se ne pojavi rupa u kamuflazi jer kammo boje idu jedna uz drugu kao slagalica!

dragan_mig31

nakon 2 sati maskiranja i glavobolju od neopisivih razmera uspea sam da nanesem tamno zelena.nemam snage za crnu i zato to cu da uradim za nekoliko dana....



Suhoj

Imam osecaj da ce da bude fantastican!
Samo napred!

Sandman

dobro je.. pametna odluka da malo sachekash ;)

ovo je jedna od zahtevnijih kamuflaza i svakome ko je radi kapa dole za pravljenje maski! ;)

PELE

Bravo majstore, ovo je fenomenalno! :o

Jako puno truda treba uloziti u ovo hirursko maskiranje!

Iskreno, jedva cekam da ga zavrsis, pa da postavis slike i da se divim odlicno uradjenoj maketi!

Dragane, samo tako nastavi! ;)



Pozz!

dragan_mig31

danas 5 sati su bili potrebni da ovo odradim.....

prvo maskirao




pa naneo crnu



da na kraju sat ipo vadim maske i dobijem ovo





ostaje jos da se zatemni smedja i da se fejdaju ostale boje

Suhoj

Sve sto imam da kazem je:
RESPECT!

djos & filip

Sta pijes za smirenje, daj recept MOLIM TE  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

SJAJNO, divim ti se!!!!!

Svaka cast, ovo izuzetno lepo izgleda

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Sandman

odlichno izgleda kammo na kraju - samo shto i sam kazesh, mora tamnije ova smedja tj treba da bude braon vishe a ne sand ;)

osecam da cesh posle ove makete da uzmesh da opichish jedan erlajner (po mogustvu jednobojan) da odmorish ochi i mozak :D :D :D

dragan_mig31

evo popravio sam tan boju i "fejdao" boje.ostaje jos da prodjem maketu sa matt lak + dark green da bi ubio ovo fejdanje jer na fotke izgleda prejako ali u zivo nije uposte tako....




Sandman

mnogo mnooogo bolje je sada! mada ako te ne mrzi mozda josh samo maaaalo da pobraonish tan boju?