Harrier Gr.7 Revell 1/144

Previous topic - Next topic

Miljan

Kupio ga juce i danas poceo lagano.Jos jedna odlicna minijatura revella


zamorano

U, stvarno lepo izgleda... Sa zanimanjem očekujem nastavak priče!

Miljan

Evo resih da posle mesec dana nesto uradim saovom maketom i da slikam.Izbegavam da slikam jernesto i ne umem i nemam vremena jos na to da obracam paznju.Evo odprilike dokle se stiglo.Ostalo je da odradim jos jedan sloj tamnije posle pronto itd.Stajni trap je gotov i ceka ugradnju



Miljan

Gledajuci slike koje sam poskidao sa neta uocim tek nakon farbanja da na maketi imam vishak koji treba da se otfikari  >:(

pa sam morao ponovo da prefarbavam tamniju jer je kombinacija Rev79 i  Rev57(kao shto je dato u uputstvu) i ispalo je zadovoljavajuce.Cekam da se sve dobro osusi pa ide pronto i oznake


Miljan


zamorano

Lepo ide! Uredno i čisto, što je prilično nezgodno postići u ovoj razmeri. Jel sledeći korak pojačavanje panela? Mislim da će posle toga da bude k'o zmaj.

GBU-10


Miljan

Dekali su fino legli bez neke muke sem sto su mnoooogo sitni.Stajni trap zavrsen kao i dopunski rezervoari.Sada su na redu jos jedan sloj pronto i paneli.




Kerber

Dooobar !

Kako je majusno ovo cudo, a kako dobro izgleda.

Kraj je blizu, dovrsavaj ga i nemoj da bas bude vristeci sjajan, daj mu polumat finish !

zamorano

A da, zaboravih da pre panela idu dekali... Ja sam se prešaltovao na neku lo-viz varijantu i nisam ih ni očekivao :).

Znaš šta, moraćeš da ga staviš u vitrinu sa montiranom lupom ispred. Mislim da ćemo ovde na forumu mnogo bolje da vidimo detalje nego oni koji ga budu gledali uživo :). A dekalčići su mu stvarno legli.

Miljan

Obecavam da cuda kupim mat lak i da lakiram sve ne samo njega.Samo da primim platu

Profa

Maleni je fantastičan :D Jedan od (za mene) retkih zanimljivih džetova ;)
I super odrađen, ako smem da primetim, super!!
Jedva čekam da se do'vatim onog mog ESCI-ja, samo da...
Bogu fala što sam Lala! :)

InFlames

Miljan pazi! Revell je zaj*** sa nosilcima naoruzanja.

Harrieri imaju 4, ne 3 na krilu. I ovaj za Sidewindere (dugi) nalazi se kao drugi, gledano od trupa - v liniji sa onimi malimi točkovi... četvrti par nosilca imaš na plastiki - proveri...

Ja sam upravo završio na svome i stavit ču da u galeriju za dan, dva...

Miljan

QuoteHarrieri imaju 4, ne 3 na krilu. I ovaj za Sidewindere (dugi) nalazi se kao drugi, gledano od trupa
Ja koliko vidim i imam po cetiri na svakom krilu ;D .Gr7.i Gr.7A imaju na cetvrtom sedewindere a Gr.9 na drugom.

PELE

Pozz

Ovo je odlicno!!! :bravo

Jedva cekam da vidim gotovu maketu.