Junkers Ju52/3m Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

gasha

Evo slikica cime sam se bavio od nove godine. Avion je operisao na Mediteranu, na slikama su delovali kao novi. Stoga ga nisam previse ostarevao. Maketa nije losa ali nije bash ni pesma. Boje su Gunze Rlm 70 i 71, odozdo  65.  Prozori su od prozirne plastike posto su mi originali mnogo bili izgrebani.



Hawkeye

Prelepo uradjena maketa,svaka cast!

'Уживај младићу за младости своје!'

airbamby

Bas je dobro ispao,ja bih mu malo zaprljao plovke pogotovu sa donje strane,morska so je cudo....
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Warhawk

Vrlo lepa Julka, svaka chast!
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

tripko

Odlican rad, imam istu maketu al nisam primetio da unutra imaju i plovci.
Bas fino izgleda nije ni preterano cist ni preterano prljav, bas kakav treba.

Dada

Fino, fino... Bas je grandisimo maketa. Svidja mi se taj talasasti lim.

Goran A.

Lepo izgleda ovako cist, ja ga ne bih dirao a ti kako hoces.

Profa

Lepo ovo izgleda, Gasho, i fino odskače od standardnih maketa :D

p.s. pusti Bambija - on bi samo da prlja, po njemu su avion direkt sa proizvodne trake premazivali uljem i onda odgore posipali zemljom i prašinom (a i odole) ;D
Bogu fala što sam Lala! :)

Nidza79

Odlicno, jel' to ona maketa koja na kutiji ima sliku Francuskog aparata a pored toga i masu dekala za nemacke?

Kerber

Bravo, ovo jos ne videh na nasem forumu.
Lepa maketa, osvezava (a ne goji... ;)).

Bojan Ue

Sjajna maketa, prelepo uradjena,  bas neobican model, nisam ga do sad video uradjenog i mnogo mi se svidja ;D Pozdrav

djos & filip

Nema vise sta da se kaze a da nije vec receno - VEOMA LEPA JULKA

Gasho, super je ispala  :)

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Boki

Odlična je. Baš mi se sviđa.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Poseidon

Sjajno...julka jos sa plovcima,divota!

gasha

#14
Napravio sam i vetrobran mitraljesca koji mi je nedostajao. Update uskoro, cim bude malo sunca za slikanje. Maketa stara Italeri, na slici bash ovaj model sa plovcima. Kupio sam je u Djusinoj za 1000 din. prosle godine. Tako da se ne trudite da je pronadjete. Unutra se dobija takozvana padobranska-transportna verzija sa tockovima i plovci za hidro verziju. Ne znam da li je Italeri jos pravi. Inace decali su jako debeli i mazao sam ih softerom do besvesti ne bi li legli na rebra. I pored toga bilo je potrebno dofarbavati dekale. Donji decali su ogromni i oni su pravili narocit problem, na slikama se i ne vidi toliko ali nisu legli kao gornji.