Serman Italija 1943,Tamiya 1/35

Previous topic - Next topic

Momcha











Tamijina "stara" maketa (1995).Jako fina,kao i sve kod tamije lako se uklapa.Farbao sam je cetkicama,nesto na foru ludih japananaca u Custom serijalu.Sminkana Tamija sminkom send i mud.Trba jos par detaljcica da se dorade ali u sustini to bi bilo to.  :)

SLAYER

Ovo izgleda prilicno zanimljivo! :o Bas mi se svidja! :)

Hawkeye

Momco odlicno ti ispao ovaj serpan  ;D !

'Уживај младићу за младости своје!'

Messerschmitt

#3
Вау!Одлично тенкче!!!Свиђа ми се како си га урадио!Само мислим да си га требао малчице више испрљати! ;)

Bojan Ue

Jednom recju sjajno ;D Svidja mi se ova gomila dodatne opreme, jel to dolazi sa njim ili je samogradnja?

milanco

#5
Bas dobro Momco narocito mi se svidja jer je radjeno slobodnom rukom :o Svaka cast sve je zanimljivo nanjemu i sara i dodaci :)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

ALEX T

Odlican je.Gusenice su dobroo odradjene(kao i ceo tenk).
Stara dobra Tamiya.

Sandman

kakav kambek! ;)

svidja mi se posebno efekat rdje ispod kuple tj na onom obruchu ispod kupole, kao i teret koji si nakachio pozadi... ;)

djos & filip

Lepo izgleda ovako "saren" i nakicen kanticama i ostalim kucnim potrepstinama. Dusu je dao za neku dioramu.
Svaka cast na super radu.

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

medico

dobaaaaaar je ! kako sii radio 'rain' efekad na bokovima ? diskretan ali efektan ...efekat  ;)

Momcha

Tnx svima  :)
Medico: efekat je postignut cetkicom i nijansiranjem boja.Prvo farbas osnonovu (npr send) pa malo svetliju pa jos malo svetliju.Isto
vazi i za zelenu.Neznam da li jenoko imao prilike da gleda Japanski Custom serijal izrade maketa.Ja sam iskoristio foru koju je tip radio
na istim sermanima.Mislim da na youtube sherman custum..... nesto moze da se nadje i vidi.
   Vecina dodatne opreme idu uz maketu,sto je jako dobro.

Aki

Super je ispao serman!
Iako su mu gusenice blatnjave,trebao si malo da izrazis onaj gumirani deo,u sredini.

T34

Je, lijep je jako!  ;) Sviđa mi se jako!