Kup Santos Dimon u organizaciji Vazduhoplovne akademije, 17.10.2009.

Previous topic - Next topic

stefa

Quote from: Profa on 11-02-2009, 16:27:23
Potrudite se malo, Pančevci...

Pa,panon pravi,samo ne u pancevu,ali bgd nije daleko... ;)

gasha


lord sir giga

Mada nisam do sada bio ni na jednom takmicenju, iz razloga sto ne radim Farbarske radove na svojim avionima (sto neznaci da necu poceti) lepo bi bilo doci i uzivo videti odradjenu maketu, saznati kakva su pravila igre, svojim dobrim okom i sluhom ukrasti neku sitnicu od koje bi nase makete bile lepse za necije drugo oko. Podrzavam to da se druzimo, zato sto je covek bez drugova prazan covek,a sto se takmicenja tice neka najbolji pobedi(pa zato i postoji ziri ). U svoje ime zahvaljujem se ambasadi Brazila na pruzenoj sansi da se pokazem kao Maketar, i nadam se da cu moci da dodjem. Ne samo zbog takmicenja veci zbog necega novog sto cu sigurno cuti a mozda i videti na slikama o Brazilu i njegovoj avijaciji.

Vazduhoplovac

E pa kolege, hvala vam puno na ovim porukama podrske, verujte - ZNACI!!! Evo i ja sam vam se pridruzio, tj ponovo vratio!  Ja sam onaj koji je zamolio Profu da mete obavestenje... A sad...
Ovo takmicenje  (kup Santos Dimon) organizuje maketarska sekcija moje skole, sa pokroviteljstvo brazilske ambasade (Dimon je bio Brazilac), kao sta rece Profa. Bice nagrada, klope, pica, muzike, malo da se druzimo, dok sudije budu ocenjivale. Sto se tice prijavljivanja, to ce biti drugacije nego do sada (takmicim se vec 2 godine, pa znam). Posto je takmicenje u subotu, na dan skole, (i tako ce da bude sve dok skola postoji) takmicari ce morati da se prijave do cetvrtka u 00:00. Prijavu cemo okaciti na Kutak, tako da se mozete prijaviti email-om (beogradjani mogu da prosetaju do dunavskog keja i ostave prijavnicu u skoli). Sto se tice onih koji nemaju ni pristup internetu, a i nisu iz Beograda, mogu se prijaviti na licu mesta. Pozeljno je prijaviti se pre subote, jer ce nam manje vremena trebati za sredjivanje podataka na samom takmicenju (ko je radio na prijavama na nekom takmicenju zna kako to ide  ;)). O kategorijama, satnici takmicenja i ostalim obavestenjima, negde u julu-junu.
   p.s. Molim vas da donosite vazduhoplove u sto vecem broju! Ipak smo mi Vazduhoplovna akademija....  ;D
Hvala puno na saradnji!!!

Vazduhoplovac

Dobar vam dan! Evo jedne veoma lepe informacije za sve seniorske takmicare, kotizacija se nece naplacivati na nasem takmicenju!!! Za sad samo toliko! pozdrav ;D

mutayu

QuoteJa sam onaj koji je zamolio Profu da mete obavestenje
Quote
sa pokroviteljstvo brazilske ambasade
Jesi li i ti iz Brazila? ;)

Vazduhoplovac

Sto? Zbog stamparskih gresaka? Kamo lepe srece, ne bih se smrzavao....  ;D
Ja sam ti, prijatelju, iz Panceva, tamo gde duva kosava! ;)

PELE

Quote from: Vazduhoplovac on 18-02-2009, 18:53:41
Ja sam ti, prijatelju, iz Panceva, tamo gde duva kosava! ;)

Vazdusna banja, tacnije......... :D

Ja sigurno dolazim na takmicenje, nadam se da ce biti super!



Pozz...

Vazduhoplovac

Dobar dan postovane kolege, prijatelji, familijo.... Posle duzeg vremena evo i svezeg update-a za nase takmicenje. :bravo

Takmicenje ce  se odrzati u subotu 17. oktobra u prostorijama Vazduhoplovne akademije, sa pocetkom u
         - 0900 do 1100  (donosenje maketa)
         - 1100 do 1200  (izlozbeni deo programa)
         - 1200                (svecano otvaranje takmicenja)
         - 1230 do 1500  (sudjenje)
         - 1600                (proglasnje pobednika i dodela nagrada)

Tokom sudjenja organizovan je rucak i obilazak aviona MiG 21, Kraguj-a i radionice u kojoj ucenici imaju prakticnu nastavu.

Ocekuju se i gosti predstavnici ratnog vazduhoplovstava Srbije, muzeja jugoslovenskog vazduhoplovstva i jos mnogi drugi.

Prijavljivanje za takmicenje ce se vrsiti elektronskim putem, a vise informacija tokom sutrasnjeg dan.

Vazna napomena: ucestvuju samo makete vazduhoplova!!!  :pilot
Vazuholpovna akademija se nalazi u ulici Bulevar Vojvode Bojovica 2, preko puta zooloskog vrta. (postavicemo mapu tokom  ove nedelje)

Da cujem ko dolazi?  :)

zmaj

Super cestitam,
Samo da proverim samo avijacija? Do sada se nismo delili...
Mozda nece biti lose da se sledeci put malo ranije javite i obavestite kako bi se ljudi na vreme informisali.

Profa

 :super za trud, samo sledeći put budite malko ažurniji - 'oće ponekad od februara do septembra da se zaboravi šta ste ono 'teli... :think
Vidimo se sigurno!

p.s. A izložbeni deo? Onda bi mogla da se donese i ne-avijacija... :think
Bogu fala što sam Lala! :)

Nemsy_29

E necu biti tu  17-og >:( >:( >:(
Shteta a tolku zelju imam da vidim kakva je VA...Dosta moji drugova ide tamo  :-\

modellius

Quote from: PELE on 18-02-2009, 22:45:06
Quote from: Vazduhoplovac on 18-02-2009, 18:53:41
Ja sam ti, prijatelju, iz Panceva, tamo gde duva kosava! ;)

Vazdusna banja, tacnije......... :D

kako mali pancevac uci da broji?
metan, propan, butan.... >:D
kako za sada stvari stoje mi dolazimo
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

gasha

Aj sada decaci promenite i naziv topika. Cisto da se ljudi ne zbune zbog datuma.

djos & filip

Ako izbunarimo nesto od onog sto smo napravili a da je "pristojno" , ponecemo sigurno  :cheers

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......