Galaxy Hobby Show 2009

Previous topic - Next topic

djnik

Nisam stigao nazalost da ranije okacim slike iako je takmicenje odrzano u subotu. Kao i prosle godine Galaxy Hobby radnja je organozivala takmicenje u maketarstvu u svojim prostorijama. Svi ucesnici su imali popust od 20% a kao nagrade za osvojena mesta deljeni su kuponi za robu po izboru u radnji. Ove godine na takmicenju je bilo prijavljena 171-a maketa, vise nego prosle godine. Makete su bile boljeg kvaliteta a i takmicari su bili mastovitiji. Nisam slika sve makte, automobile i ostale meni manje interesante vrste maketa sam slikao grupno. Za vreme sudjenja otisao sam do Flying Heritage muzeja koji se nalazi na samo petnaestak minuta od radnje, slike cete videti nadam se sutra.

Slike sa takmicenja:

\  

djnik

Par slika radnje. Casopisi, knjige, boje, makete svih razmera...ma milina.




Nna kraju da se pohvalim. Dva aviona sa nasim oznakama su dobili nagrade,napred nasi! Sa leva na desno : A-1H Skyraider je dobio trece mesto u kategoriji 1/48 Prop, Wildcat trece mesto u kategoriji 1/72 Prop (iako sam mislio da ce Fw-190D-9 da ga pretekne), F-86 trece mesto u kategoriji 1/48 Jet i na kraju Zlin XII prvo mesto u kategoriji Civilnih aviona. $30 kredita u radnji potrosio sam na makete i pribor...mozda se pridruzim kampanji Cufta ako stignem ;)

 




Hawkeye

Ma bezi bre s ovime,ostace mi traume za ceo zivot  :headbang   ;) !

'Уживај младићу за младости своје!'

djos & filip

Kao i uvek uz tvoje slike covek se bas nauziva  ;D

Posebno mi je drago do si opet "pazario" nagrade i to lepotanima sa nasim oznakama.

Veliki pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

djnik

Evo jos slika sa takmicenja koje je objavila radnja na njihovom sajtu. Postavili su i slike prva 3 plasirana ucesnika u svakoj kategoriji.

http://www.galaxyhobby.com/2009_model_contest_photos.htm

djnik

Hahaha pogledajte jedina slika koju mi je Photobucket izbrisao je slika figure Hitlera. Navodno zabranjeno je postavljanje takvih slika, pa cak i takvih figura, verovatno zbog svastike u pozadini.