M-13 „Катјуша“ (1:72)

Previous topic - Next topic

drazen

Još jedna PST maketa u 1:72. Takođe solidnog kvaliteta. Malo poteškoća je bilo oko uklapanja lansirnih rampi jer je loše predstavljeno u sastavnici.



milanco

Lep rad svidja mi se  :) Jedino imam zamerku na kvalitet slika ali bice nadam se i toga ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Messerschmitt

Свиђа ми се!!!Лепо си испрљао доње делове возила,али по мом мишљењу си требао и те лансирне рампе мало испрљати црном да буде као да су мало чађаве од лансирања!!!Иначе све остало ми се свиђа!!! ;)

sezan

Kako je to bila nekad mocna "masina"! Po meni,odlican odabir makete ,a sto se tice izrade ,necu da kritikujem!!Bar dok ja, svoje radove , ne dovedem do zavidnog nivoa!Uostalom ti najbolje znas da li ima propusta i koliko kvalitetno si je uradio!Meni se "doimaju" ovakve raritetne makete! Kacusica je super ! :super
Pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Bojan Ue

Lepa maketa, odlican izbor, lepo si je uradio, svidja mi se prljanje :super

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

3EMYH

Super je. Kako si radio farove?

drazen

Nakon što sam unutrašnjost farova ofarbao srebrnom, u iste sam kapnuo malo pronta. Naravno, ne treba napominjati da je maketa sve vrijeme dok se pronto sušio bila postavljena uspravno  :)

UrbanKnight

Dopada mi se  :) pogotovo sto je 1/72...da su malo bolje fotke... mislim veca rezolucija. Slikao si telefonom, jel da?

drazen


Aki

Bas je dobra,svidja mi se  0:)
Blato je veoma realno uradjeno!

nesha

Fino uradjena maketa cisto i pedantno. Odlican fazon sa prontom za farove-treba probati.
Ne zameri, da kazem da bi malo vise tamnog vash-a i drajbrasovanja istaklo detaljcice i malo ti je prasina nekako uniformna, nekgde je malo obrisi-napr de je posada dolazila u kontakt sa vozilom itd...inace cista 5+ :) (To je moje misljenje i ne treba ga uzimati kao referencu- najvaznije da si TI maketom zadovoljan i da si uzivao radeci je  :) :) )

drazen

Dobra ideja nesho  :god
skinucu malo prashine na vratima (oko brava i sl), mozda i na "haubi"..
Hvala

Boki


Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Suhoj