MiG-17PF 1/72 Egypt Air Force

Previous topic - Next topic

sezan

To Pele ,samo cepaj!I ja cekah kompresor a posto mi strpljenje nije jaca strana kupih bocu plina ,pa drugu.. :headbang!!!Imam dve narodne "veca dara nego mera" i "strpljen-spasen"!!!Sory za polu off!!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE



:naughty ;D

Nabavio sam Airbrush (hvala warhawk! :god), pa sam nastavio rad na Migonji. Boje su mesane odokativno, dekali iz kutije. Uradjen je blagi chiping, ali se ne vidi na fotkama zato sto je slikano mobilnim. Preksutra dobijam fotic nazad, pa slikam gotovu maketu. :)

Dao sam sve od sebe da od ovog KP-a u pozitivu (koja je katastrofalna maketa) napravim nesto...


Pozz...

PELE

Uf da, zaboravi...

Vidi se na slici da sam MiG-17 stavio na podlogu...uzeo sam mali ram za slike, na netu nasao scan ove piste i istampao:



Mozete da probate, mnogo dobro izgleda! :)

UrbanKnight

Uh sto je dobra podloga. E jbt ovo sam trazio, dugo.
A dobra je i maketa  :)

PELE

@UrbanKnight : Pa znaci tebi se vise svidja podloga nego avion? Dobro, dobro... :P ;D :D

Salim se...

Planiram da napravim i ono cudo uz pomoc kojeg se vuku avioni. Prikaci se za prednji tocak, pa se vuce...valjda znate na sta mislim. ;D :D :headbang


Pozz

oddball

tzv. "prednjetočklana aviovučilica"  :D
Super deluje na onoj mob fotki, naročito ako se uzme u obzir koja je maketa u pitanju. Daj te bolje fotke da vidimo.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

mutayu

...u narodu poznata kao "ruda"! ;D

aca

Mnogo dobra ideja za pistu moracu da je upraznjavam
P.S A sto se tice modela svaka cast na strpljenju uopste nije ispao lose.

Warhawk

Migonja je fino ispao, a tek podloga...  ;D
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

sezan

#24
Lep,lep,nema sta!Postavljaj tu "rudu" i zavrsavaj! :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA