Revell 1/72 Tiger I Ausf. H

Previous topic - Next topic

Sandman

konachno gotov posle mnogo vremena provedenog "na ledu"....

prashnjavi efekti odradjeni MIG pigmentima, metalni delovi na gusenicama i tu i tamo oguljotine pomocu "gunmetal" slikarske olovke, ivice su drajbrashovane sa MM enamel Dark Ghost Grey (kao i brojevi na kupoli koji su sad malko zagasitiji), "drvenarija" na alatkama radjena sa enamel MM Wood pa textura drveta naneta slikarskom uljanom Burnt Umbra....





i malo detalja za kraj...



pozdrav do sledeceg projekta u vojnim vozilima (Merkava cheka svoj red ;))
Srdjan

PELE

Tvoj najbolji tenk u 1/72! Bravo!!!

Bas mi se svidja kako si ga uradio...boja, prljanje, sve je na mestu!  ;D


Pozz

Marko M

Po ko zna koji put sam pomislio da je ovo 1/35. Svaka čast.

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

sezan

Uff sve si mu uradio!Nema sta!Prelep!Ja ti kazem knjigu da pocnes da pises!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Bojan Ue

Ovaj Tigric je bas majstorija! I meni se cini kad gledam slike kao da je 1/35 a izgleda vrlo, vrlo realno! Lepo si mu nijansirao boju. Dodaj mu neku podlogicu cisto da mu das jos malo smeka 8)   :bravo

Petar_II

Sve cestitke ,treba biti majstor pa raditi ovako 1/72.

Sandman

hvala na lepim rechima....

mada iskreno govoreci, nekako i nisam zadovoljan uchinkom na Tigru  :-\ imao sam malo muke oko rada sa pigmentima na njemu, kao da sam suvishe sjajnu podlogu ostavio pa se pigmentni prah teshko lepio za podlogu.... a i chiping sam hteo crnom bojom da uradim po ivicama kupole i tela, ali mi nije bash ishlo od ruke pa sam batalio i samo malo gunmetal olovkom preshao....

iskreno, vishe sam zadovoljan efektima farbanja i weatheringa na Shermanu i BT-7 koje sam radio proshle godine... mada je na Tigru ovde par samogradnji palo, kao i ispravka nekih greshaka koje je Revell napravio zbog pojednostavljivanja kalupa za dve verzije Tigra....

sve u svemu, drago mi je da sam ga skinuo sa spiska zapochetih maketa, i da mogu da se posvetim ostalim maketama koje chekaju na nastavak radova! ;)

Aki

Super je ispao Srki,svaka cast!
Jedino sto gusenice na levoj strani nemaju bas skroz realan pad,ali to ne kvari opsti utisak,  :cheers

drazen

Po meni fenomenalan rad....svaka čast  :super :bravo

meloras

Super je ispao.Dobro me je ovo podsetilo da konacno uslikam moj pa da ga okacim ;D

nesha

Majstor covek, mislim da bi bilo bolje da se prekvalifikuje za oklopnjake, leze mu ;D ;D ;D

Messerschmitt

лепо је испао,свиђа ми се... :cheers

bokaso 1

Pozdrav, veoma impesivno.... Svaka cast.... :super

aca

Sreca da ste napisali da je 1/72 taman sam hteo da te pitan kolika ti je ono flesh memorija.