MIG-29 UB 18302 JRV

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovo je hellerov mig-29 UB u 1:72.maketa nije nista narocito ali bar ovako lici da prilicn odobro dolovuje konture mig-29.juce i danas sam radio malo na kokpitu i dodao sam neke stvari kao rucke gasa i poneki dugmic.ostatak je OOB.



Nemsy_29

Ove ce biti zanimljiv avion(inace moj omiljeni)...Jedva cekam da vidim nastavak  ;D

Suhoj

Dobar pocetak...
Sto ne uradis ovaj novi low-visible, sad su taman i oznake izasle?

dragan_mig31

Quote from: Suhoj on 02-07-2009, 14:55:22
Dobar pocetak...
Sto ne uradis ovaj novi low-visible, sad su taman i oznake izasle?


ne svidja mi se taj :d ali i to je u planu :D

dragan_mig31

ovih dana sam malo radio na mig.dobio je sedista + ostale sitnice u kokpitu.prerezao sam neke panele i sda ostaje da se dodaju neke sitnice kao antene,nosace naoruzanja...







Suhoj


dragan_mig31

danas sam malo radio na kamuflazi.pokusao sam da dolovim preshading ali na kraju izgelda da moram da nanesem mali postshading da bi maketa izgledala kao sto treba...





PELE


dragan_mig31

ofarbao sam dielektrike i crni anti sun glare panel na nosu...




PELE

Super super, nego nesto mi je cudna anti sun glare povrsina. Jel treba da bude tako krivudava...? ::) ;D


Pozz

Dada

@ Pele, da 302ka je imala malo cudno zafarbanu povrsinu protiv odbljeska... Provrti kroz slicice...
Dragane, lepo ti napredujes... Valjda ce i ono moje cudo tako nekako ispasti :)

Sandman

jel na 302 beshe antiglare povrshina slobodnoruchno naprskana tako da se video bash blag prelaz izmedju crne i kamuflaze?  :think

PELE

Koliko se da videti sa slike, jeste rucno prskana...




Pozz

dragan_mig31

na svi mig-29 UB koej sam video do sad po netu i u zivo,ta anti sun glare povrsina je rucno prskana.ovo me bas zbunuje jer na jednosedima sve je lepo maskirano i prelaz je ostar.ovo sam primetio i kod MIG-25 UB