Pak 43 u 1/35

Previous topic - Next topic

medico

AFV radi pak 43/41 koji ima klasican lafet a owaj 'moj' je na prikolici slicno kao Flak 88 , e taj nepostoji kao maketa.

bokaso 1

Pozdrav kolega.... Ja imam sliku tog topa u knjizi o 88mm topu... Da ti bude lakse postojao je taj top ali ne u nekoj spektakularnoj brojci.... Imas ga u nekom (mislim) ruskom muzeju na otvorenom u send boji i to 2 kom .... Posle njega je izasao na sasiji (valjda pantera) flak koji je mogao da gadja vertikalno.... Onaj pak 43 sa lafetima je bio znatno vise u upotrebi od ovog modela..... Ako te interesuje daj ideju da ti dostavim tu knjizicu o 88mm ... imam je na kompu u nekom formti nemogu se setiti kom...

DAK

mnogo lepo topce. super si ga uradio.  :cheers

aca

Ja stvarno neznam nista o topovima i neverujem da cu ih ikad raditi ali ovaj je prelep Mediko svaka cast :super

djos & filip

Cela maketa je za 10ku. Posebno mi se svidja kako je ispala kamuflaza.
Mlogo LEPO

:bravo

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

gasha

Dok sam radio mog flaka malo sam se informisao.Svi su farbani kamuflazno na terenu tako da tesko da su dva bila identicna ;) Recimo da je i ovaj dosao u ruke nekom nadarenom Nemcovu te ju je ovaj tako lepo nasarao.

bokaso 1

Pozdrav postovane kolege, prethodni kolega je u prvu. Posada je sama kamuflirala i farbala top... Samo nije problem u farbanju vec u broju tih topova.... Ta verzija topa je retka u ww2 i nije bila u vecoj upotrebi... (nemojte nikada da kupujete onu gumenu tastaturu, i ako je vodootpotna i fleksibilna velio je sra....e)

nesha

#22
Aco, evo slicica na koju naleteh u knjizi "Steel rain (Waffen-ss panzer battles in the west 1944-1945")
Kaze da ih je bilo u nekom broju u Normandiji.
Intresantna kamuflaza, malo samkasno nasao, prascaj...


Smajser

Jeste da je 43/41 ali mozda bude od neke koristi zbog kamuflaze. Htedoh da ga odvucem ali nisam imao dovoljno jak motor  ;D






nesha

De si bre ovo nasao!?  :o :o :o
Kazuj, pa da napravimo vucni voz i teramo na sigurno.  ;D

Smajser

Quote from: nesha on 10-09-2009, 17:01:05
De si bre ovo nasao!?  :o :o :o
Kazuj, pa da napravimo vucni voz i teramo na sigurno.  ;D

Jedno 200-300 metara od plaze Omaha...sve u razmeri 1:1  :super