Jakovlev(Yakovlev)Jak_3

Previous topic - Next topic

oddball

Quote from: papa_bear on 09-09-2008, 10:08:43
...video da su imali napred nesto sto bi licilo na danasnje prigusivace na lakom oruzju...
мислим да су то компензатори.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

auuu dalibore pa ti si pravi majstor.ovo je fenomenalno.jedva cekam da vidim kraj

Suhoj


Dada

Quote from: oddball on 09-09-2008, 15:07:41
мислим да су то компензатори.

Fala oddball, ne bih se setio kako se zove dok sam kuckao, pa da me ubijes :) :D

Drago mi je da vam se svidja yakche, steta je samo sto je prolazio kroz musculo, pa ipak nije kao kada uzmes novu maketu... Uvek ima posledica pranja, no opet sam prilicno zadovoljan ishodom. Videcete veceras slicice skoro gotovog avioncheta.

Dada

Eve ga. Ovako nekako bi trebalo da izgleda. Ostalo je jos par sitnica pa u zavrsene radove. Mozda jos koju gresku da ispravim, nafarbam pozicione svice i to bi trebalo da je to :) Indikatore polozaja trapa cu odraditi sledeci put kada dodjem kuci, kao i poliranje stakala, kada mi poprave ruku, da mogu da se zezam sa sicama...
Nisam bas najzadovoljniji izgledom, ali opet je bojle nego ona 3 puta u musculu :)


airbamby

Dalibore po meni i vise nego dobar Jak,heh mozda me i nateras da konacno zavrsim svog drugog Jaka-3  0:)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

gasha

Nema razloga za nezadovoljsvo. Vrlo lepa maketa.