M113 x 2

Previous topic - Next topic

Momcha

Dakle kao sto i sam naslov kaze M 113 x 2.Dok cekam opremu za Abramsa nisam hteo da gubim vreme
pa dohvatih ove dve makete da sastavljam.U pitanju su  Academy i Revell.Academijeva maketa je uradjena sa mnogo vise detalja,
kako spoljasnjih tako i unutrasnjih.S`obzirom da m113 kog pravi Revell je u stvari A1 varijanta,pokusavam da mu napravim
extra kanistre kako bi licio na A2(kao Academy).Radim ih od stirena i  pokusacu od lima limenke da mu napravim,
jos neke dodatke.Za sada je osnovno ofarbana samo unutrasnjost.

djos & filip

Ovaj stereo projekat bas lepo izgleda. Cekamo dalji razvoj

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

ubermagog

svaka čas'

Revell je prepepak starog Italerija, koji je bio sjajna maketa kada se pojavio.
Academy familija M113 je fantastična!

medico

bravo Momcho ,
samo napred , mada nisma fan modernog oklopa ovo je interesantan projekat

bokaso 1

Svaka cast Momcho.... Ako se neljutis, moze mali predlog?  Detalje koje treba da dodas pretpostavljam da su na kanisterima.... Mislim da ti je lakse da pravis od kartona. Nisu pokretni i dosta lako se obradjuje i ne deformise se kao lim kada ga seces ... Za srafove koristi izolaciju od zice koju ispunis lepkom... (izolaciju od unutrasnjenjh zica UTP kabla ili ako imas tanjih ) kada se sve prefarba deluje ok.... Inace je super, kad zavrsis slikaj.... :cheers

Momcha

Evo malog napredka na  maketama.Ofarbane su.Dodata oprema i ofarban prvi sloj,
trebam jos da naglasim  detalje na istoj.Nanesen je i prvi sloj pigmenta.Sada sledi doterivanje:pranje,dry-brush,
sminka... Jos nisam odlucio koje figure da dodam na vozila ali o tome kada mi i diorama padne napamet ;D

Drzaci na zelenom vozilu su radjeni od stirena kao i bocna "korpa" za kanistre.

PELE

Pozz

Ovi kao da idu na put oko sveta, pa nose toliko opreme... ;D

Bice odlicni na kraju! Nikada mi se M113 nije svidjao kao vozilo, odvratan je... ;D

Samo napred!

Hawkeye

Momco bas si ih nakitio..kako u stvarnosti i treba,a unutrasnjost je vrlo pedantna  :bravo .Ajde potrudi se pa da vidimo ove blizance na nekoj diorami premijerno za Nisko-nase takmicenje  :super !

'Уживај младићу за младости своје!'

djos & filip

Ko novogodisnje jelke, prava radost za nas decicu  ;D
Kao sto neki vec rekose, veoma ruzna vozila (ovaj tip smo mi oklopnjaci zvali - peglice) ali su makete za sada odradjene vrhunski.
Svaka cast  :bravo :bravo

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

aca

Bas su dobri svidjaju mi me posebno enterijer. :super